Menu
Your Cart

Magni

Úžasné dizajnové hračky pre všetky deti!

Dánska značka, ktorá vyrába nádherné drevené hračky. Vyberte si zo širokej ponuky jedinečných škandinávskych hračiek pre deti od značky Magni. Prekrásne hračky vysokej kvality, ktoré potešia deti a rozjasnia detské izbičky.

Čakajú vás dlhé hodiny nekonečnej zábavy.

S Magni hračkami strávia vaše deti kopec času hraním, skladaním či kotúľaním... Príjemné pastelové farby im dodávajú jemný efekt a zvieracie tvary a dizajny zase rozkošnú osobnosť. Super zábavné a edukačné hračky, vďaka ktorým dieťa trénuje schopnosti svojej jemnej motoriky a rozvíja koordináciu očí a rúk. 

Pripravíme zdravé jedlo!Rôzne druhy ovocia sú maľované tak, aby vyzerali prirodzene. Súčasťou je aj drevený nožík a dieťa tak môže predstierať, že ovocie naozaj krája. Ideálny set na spoznávanie ovocia.Deti si pri hre cvičia jemnú motoriku.Učia sa tiež hrať sa samostatne, rozvíjajú si slovnú z..
12.35€
Bez dane:10.29€
Kaleidoskop Pirátsky Kaleidoskop Pirátsky
Nedostupné
Zahrajte sa na pirátov!Krásny kaleidoskop s dizajnom pirátov a pirátskych máp pre každého malého cestovateľa.Pri každom pohybe kaleidoskopom sa obraz zmení.Tieto krásne vzory len ťažko niekoho omrzia. Ideálny darček pre každého...
4.75€
Bez dane:3.96€
Oslavujem 1 rok - set VI.
-20 %
Tento set je ideálny darček pre oslavu prvých narodenín.Hračky z tohto setu potešia každé dieťa. Stanú sa z nich hudobníci. Pri skladaní puzzle a magnetických krúžkov si precvičia koordináciu rúk a očí. Po náročnom dni ich uspí zvuková knižka. Set obsahuje: Hudobný set Modrý (1ks)Hudobná sada p..
67.87€ 84.84€
Bez dane:56.56€
Oslavujem 1 rok - set II.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny darček prvých narodenín. Závodná dráha patrí do izby každého, kto sa rád hrá s autíčkami. Xylofónom si deti upevnia vzťah k hudbe a cvičia si svoje rytmické schopnosti. So žeriavom rozvíjajú si svoju schopnosť hrať sa samostatne, vymýšľajú príbehy. S týmito hračkami budú ma..
54.18€ 67.73€
Bez dane:45.15€
Hrkálka Valec Zelená Hrkálka Valec Zelená
Nedostupné
Drevená hrkálka v tvare valca od značky Magni.Klasická drevená hrkálka zelenej farby, ktorá okrem hrkacieho zvuku pobaví vaše dieťa aj pohybom po podlahe.Pre všetky deti od šesť mesiacov. Hrkálka je vyrobená z hladkého dreva a obsahuje iba prírodné farby. Vaše dieťatko si ju zamiluje...
9.95€
Bez dane:8.29€
Hrkálka Valec Modrá Hrkálka Valec Modrá
-30 %
Drevená hrkálka v tvare valca od značky Magni.Klasická drevená hrkálka modrej farby, ktorá okrem hrkacieho zvuku pobaví vaše dieťa aj pohybom po podlahe.Pre všetky deti od šesť mesiacov. Hrkálka je vyrobená z hladkého dreva a obsahuje iba prírodné farby. Vaše dieťatko si ju zamiluje...
6.96€ 9.95€
Bez dane:5.80€
Hrkálka Valec Ružová Hrkálka Valec Ružová
-30 %
Drevená hrkálka v tvare valca od značky Magni.Klasická drevená hrkálka ružovej farby, ktorá okrem hrkacieho zvuku pobaví vaše dieťa aj pohybom po podlahe.Pre všetky deti od šesť mesiacov. Hrkálka je vyrobená z hladkého dreva a obsahuje iba prírodné farby. Vaše dieťatko si ju zamiluje...
6.96€ 9.95€
Bez dane:5.80€
Vkladačka Tučniak Pastel Vkladačka Tučniak Pastel
Nedostupné
Krásna a dekoratívna vkladačka z dreva s certifikátom FSC. K dispozícii je 6 kusov drevených kociek a vkladačka so zodpovedajúcimi otvormi, spolu táto hračka aktivuje a následne stimuluje u vášho dieťatka logické myslenie a jemnú motoriku. Jemné pastelové farby pôsobia upokojujúco a dizajn hra..
22.95€
Bez dane:19.13€
Vrtuľka Čierna
-50 %
Detská vrtuľka čiernej farby s krásnym dizajnom. Vrtuľka má kvalitnú drevenú rúčku a dieťaťu slúži ako hračka, ktorá sa točí pri vetre alebo silnejšom fúknutí ústami. Hračka je dlhá 17 centimetrov a tvarom pripomína kvetinku so zaujímavým detailom.S vrtuľkou zažije vaše dieťatko kopec zábavy vnú..
2.57€ 5.15€
Bez dane:2.15€
Autíčko do ruky s guličkou Modré Autíčko do ruky s guličkou Modré
Nedostupné
Drevené autíčko do ruky.Ľahko uchopiteľné  autíčko zaujme batoľatá na prvý pohľad výraznou silikonou guličkou, ktorá sa nachádza uprostred drevenej konštrukcie autíčka. Silikónová gulička sa otáča okolo svojej osi a pekne stimuluje bábätká pre prácu s prstíkmi na ruke.Malé autíčko sa výborne dr..
12.95€
Bez dane:10.79€
Pohár silikónový Zelený
Nedostupné
Silikónový pohárik s dizajnom tučniaka pre najmenších.Pohárik zelenej farby s uzatváraním a slamkou je vyrobený z prírodného silikónu a prešiel bezpečnostným testom LFGB.Pohárik zo silikónu je ľahko prenosný, skladný a nerozbitný.Dizajnom s tučniakom a príjemnou farbou poteší vaše dieťatko. Výrobo..
14.95€
Bez dane:12.46€
Pohár silikónový Sivý
Nedostupné
Silikónový pohár s dizajnom tučniaka pre najmenších.Pohárik sivej farby s uzatváraním a slamkou je vyrobený z prírodného silikónu a prešiel bezpečnostným testom LFGB.Pohárik zo silikónu je ľahko prenosný, skladný a nerozbitný.Dizajnom s tučniakom a príjemnou farbou poteší vaše dieťatko. Výrobok je..
14.95€
Bez dane:12.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 48 (4 stránok)