Menu
Your Cart

Magni

Úžasné dizajnové hračky pre všetky deti!

Dánska značka, ktorá vyrába nádherné drevené hračky. Vyberte si zo širokej ponuky jedinečných škandinávskych hračiek pre deti od značky Magni. Prekrásne hračky vysokej kvality, ktoré potešia deti a rozjasnia detské izbičky.

Čakajú vás dlhé hodiny nekonečnej zábavy.

S Magni hračkami strávia vaše deti kopec času hraním, skladaním či kotúľaním... Príjemné pastelové farby im dodávajú jemný efekt a zvieracie tvary a dizajny zase rozkošnú osobnosť. Super zábavné a edukačné hračky, vďaka ktorým dieťa trénuje schopnosti svojej jemnej motoriky a rozvíja koordináciu očí a rúk. 

Oslavujem 1 rok - set VI.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny darček pre oslavu prvých narodenín.Hračky z tohto setu potešia každé dieťa. Stanú sa z nich hudobníci. Pri skladaní puzzle a magnetických krúžkov si precvičia koordináciu rúk a očí. Po náročnom dni ich uspí zvuková knižka. Set obsahuje: Hudobný set Modrý (1ks)Hudobná sada p..
67.87€ 84.84€
Bez dane:56.56€
Oslavujem 1 rok - set II.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny darček prvých narodenín. Závodná dráha patrí do izby každého, kto sa rád hrá s autíčkami. Xylofónom si deti upevnia vzťah k hudbe a cvičia si svoje rytmické schopnosti. So žeriavom rozvíjajú si svoju schopnosť hrať sa samostatne, vymýšľajú príbehy. S týmito hračkami budú ma..
54.18€ 67.73€
Bez dane:45.15€
Vláčik Narodeninový Vláčik Narodeninový
-50 %
Poskladaj si vláčik plný oslavujúcich zvieratiek!Klasický drevený skladací vláčik by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Tento dokonca vezie miesto kociek roztomilé narodeninové zvieratká. Tie sú vyhotovené v jemný farbách. Súčasťou balenia sú čísla, ktoré sa dajú pripojiť na vláčik. Na vrchnú č..
18.25€ 36.50€
Bez dane:15.21€
Torta Ružová
-30 %
Upeč si tortu podľa seba!Túto drevenú tortu je možné ozdobiť ovocím ako jahody a broskyne či šľahačkou. Je to skvelý doplnok do detskej kuchynky. Nechýba všetko potrebné príslušenstvo ako 1 tácka na tortu a 1 nôž na krájanie torty. Podklad torty sa dá rozdeliť na 4 časti. Deti na ne poskladajú ovoci..
14.63€ 20.90€
Bez dane:12.19€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)