Menu
Your Cart

Mac Toys

Úžasné 3D obrázky kdekoľvek chcete.Naučte sa teóriu magického 3D hologramu a urobte dojem na svojich priateľov pomocou 3D obrázkov. Sledujte, ako 3D obrázky ožívajú. Môže byť použitý s obrázkami na vašom mobilnom telefóne.Holografický projektor obsahuje všetko potrebné na oživenie 3D hologramov, vrá..
15.99€
Bez dane:13.33€
Meteorologická stanica Meteorologická stanica
Nedostupné
Staň sa pánom počasia.Experimentuj so statickou elektrinou, ktorá vytvára blesky, vyrob mraky v tvojej dlani, sleduj vzdušné prúdy, ktoré produkujú vietor a študuj skleníkový efekt a kyslý dážď! Tieto vzrušujúce aktivity ti pomôžu pochopiť, ako funguje počasie. Meteorologické stanica je sada, s&nb..
15.99€
Bez dane:13.33€
Fosforečna kostra Fosforečna kostra
Nedostupné
Kostra, ktorá svieti!Skvelá detská hračka, s ktorou si deti vyrobia kostru z jednotlivých kostí zo sadry. Celá kostra žiari v tme  a deti vďaka nej spoznajú jednotlivé kosti v tele a röntgenové snímky...
15.99€
Bez dane:13.33€
Sníva vaše dieťa o práci detektíva? V tom prípade sa mu bude určite páčiť táto hra, kde si môže názorne vyskúšať detektívnu prácu. Naučí sa zbierať dôkazy z miesta činu alebo odoberať odtlačky prstov podozrivým osobám.Súprava pre snímanie odtlačkov prstov je súčasťou balenia. Set tiež obsahuje..
13.99€
Bez dane:11.66€
Set pre špiónov je skvelá pre hru s kamarátom. Staňte sa tajným agentom so všetkým, s touto sadou vás na tajných misiách už nič nezaskočí.  Sada obsahuje pomôcky pre zasielanie správ pomocou Morseovej abecedy, pre písanie neviditeľných správ, tvorbu super špiónskeho denníku a mnoho ďaľšieho. Na..
15.99€
Bez dane:13.33€
Postav tento skvelý futuristický stroj.Zmontujte nápravy, nasaďte kolesá, pripevnite motor, pripojte káble k zdroju energie, nainštalujte vrtuľu a pripevnite puzdro na batériu. Ilustrované pokyny krok za krokom zmierňujú potenciálne frustrácie a zároveň poskytujú vzrušujúci projekt pre zvedavého..
22.99€
Bez dane:19.16€
Poskladaj si vlastného robota s alarmom.Zostavte si svojho vlastného poplašného robota a zaveste ho na kľučku dverí, aby vás upozornil na každého, kto príde dnu.Učí, ako fungujú obvody a ďalšie koncepty založené na STEM.Hlasný alarm pomáha zabrániť prekvapeniu od neželaných votrelcov mimo vašej mies..
21.99€
Bez dane:18.33€
Prvý vypadnutý zúbok? Nezabudnite si ho odložiť. Roztomilá škatuľka  z borovicového dreva slúži na uloženie vypadnutých detských zúbkov. Každý zúbok má svoje vlastné miesto. Do schránky však môžete uložiť aj iné cennosti, napríklad prvé vlasy. Na škatuľku môžete dať osobné údaje svojich d..
11.99€
Bez dane:9.99€
Hrnčiarsky kruh
Nedostupné
Hrnčiarsky kruh je jednou z najobľúbenejších hier s hlinou. Deťom poskytuje nielen zábavu a zábavu, ale pomáha aj pri zlepšovaní ich tvorivých schopností, ktoré sa podieľajú na vytváraní rôznych atraktívnych predmetov podľa vlastného výberu. Vytvorené hlinené výrobky môžu deti tiež maľovať v rôznych..
35.99€
Bez dane:29.99€
Žeriav na diaľkové ovládanie
Nedostupné
Skvelý doplnok ku stavebnici.8-kanálový multifunkčný RC žeriav. Vysoko kvalitné stavebné vozidlo vyrobené z ekologického, netoxického prémiového plastu a kovu. S tromi vstavanými typmi hudby a simulovaným zvukom trúbky na prehrávanie. Vozidlo na diaľkové ovládanie funguje presne ako skutočný RC..
19.99€
Bez dane:16.66€
Sklápač na diaľkové ovládanie
Nedostupné
Stavebné autíčko pre profesionálneho stavbára.Tento stavbársky vyklápač nie je len hračka, je to profesionálny stroj na stavbu. Má výkonné motory a ťažké gumové pneumatiky aby zvládol náklad. Plne výkyvný nakladač nahor a nadol, funguje ako skutočný nakladač s ťažkou špinou, kameňmi alebo dokonca te..
19.99€
Bez dane:16.66€
Zrecykluj prázdnu fľašu a postav si tornádo!Recyklujte prázdnu fľašu a vytvorte batériou napájaný Tornado Maker. Vytvoríte úžasné tornádo na doske stola. Deti sa naučia o sile a spôsobe tornáda vďaka tomuto pokusu.Vyžaduje prázdnu fľašu (nie je súčasťou balenia)Obsahuje základňu, kryt batérie, spodn..
15.99€
Bez dane:13.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)