Menu
Your Cart

Mac Toys

Detektívna sada Detektívna sada
Nedostupné
Sníva vaše dieťa o práci detektíva? V tom prípade sa mu bude určite páčiť táto hra, kde si môže názorne vyskúšať detektívnu prácu. Naučí sa zbierať dôkazy z miesta činu alebo odoberať odtlačky prstov podozrivým osobám.Súprava pre snímanie odtlačkov prstov je súčasťou balenia. Set tiež obsahuje..
13.99€
Bez dane:11.66€
Poskladaj si vlastného robota s alarmom.Zostavte si svojho vlastného poplašného robota a zaveste ho na kľučku dverí, aby vás upozornil na každého, kto príde dnu.Učí, ako fungujú obvody a ďalšie koncepty založené na STEM.Hlasný alarm pomáha zabrániť prekvapeniu od neželaných votrelcov mimo vašej mies..
21.99€
Bez dane:18.33€
Krabička na zúbky
Nedostupné
Prvý vypadnutý zúbok? Nezabudnite si ho odložiť. Roztomilá škatuľka  z borovicového dreva slúži na uloženie vypadnutých detských zúbkov. Každý zúbok má svoje vlastné miesto. Do schránky však môžete uložiť aj iné cennosti, napríklad prvé vlasy. Na škatuľku môžete dať osobné údaje svojich d..
11.99€
Bez dane:9.99€
Skvelý doplnok ku stavebnici.8-kanálový multifunkčný RC žeriav. Vysoko kvalitné stavebné vozidlo vyrobené z ekologického, netoxického prémiového plastu a kovu.Vozidlo na diaľkové ovládanie funguje presne ako skutočný RC žeriav Pomocou diaľkového ovládania sa RC žeriav môže pohybovať dopredu a dozadu..
19.99€
Bez dane:16.66€
Stavebné autíčko pre profesionálneho stavbára.Tento stavbársky vyklápač nie je len hračka, je to profesionálny stroj na stavbu. Má výkonné motory a ťažké gumové pneumatiky aby zvládol náklad. Plne výkyvný nakladač nahor a nadol, funguje ako skutočný nakladač s ťažkou špinou, kameňmi alebo dokonca te..
19.99€
Bez dane:16.66€
Zrecykluj prázdnu fľašu a postav si tornádo!Recyklujte prázdnu fľašu a vytvorte batériou napájaný Tornado Maker. Vytvoríte úžasné tornádo na doske stola. Deti sa naučia o sile a spôsobe tornáda vďaka tomuto pokusu.Vyžaduje prázdnu fľašu (nie je súčasťou balenia)Obsahuje základňu, kryt batérie, spodn..
15.99€
Bez dane:13.33€
Postav si svoj vlastný alarm.Naučte sa ako funguje veda za budovaním elektrického obvodu. Zostavte si svoj vlastný dverový zvonček a umiestnite ho za dvere. Zabráňte tak votrelcom vlámať sa do vašej izby! Potrebné sú 2 x AA batérie...
13.99€
Bez dane:11.66€
Transformers Generations Legacy Ev Deluxe Ast Transformers Generations Legacy Ev Deluxe Ast
-25 %
Figúrky, ktoré potrebuje do zbierky každý pravý zberateľ!Transformers Generations Deluxe Class sú 14cm figúrky pre všetky detičky. Figúrky je možné transformovať z režimu robota na detailný alternatívny režim. Každá figúrka obsahuje zbrane, ktoré je možné k figúrke pripojiť v oboch režimoch...
23.24€ 30.99€
Bez dane:19.37€
Zostavte si planetárium – model našej slnečnej sústavy.Sada Planetárium slnečnej sústavy učí deti o zázrakoch slnečnej sústavy. Stačí zostaviť, namaľovať a učiť sa. Umenie sa stretáva s vesmírnou vedou s modelmi slnečnej sústavy.Dívajte sa, ako sa planéty pohybujú okolo Slnka. Kompletný montážny náv..
23.99€
Bez dane:19.99€
Vytváranie bublín Vytváranie bublín
Nedostupné
Inšpiratívne, kreatívne, nápadité a zábavné.Set pre výrobu gigantických bublín. Táto súprava obsahuje rôzne rámy na výrobu bublín, aby ste mohli experimentovať s rôznymi veľkosťami a tvarmi bublín. Obsahuje návod na výrobu vlastného roztoku a pomôcky pre rôzne triky s bublinami.Obsahuje recepty na v..
15.99€
Bez dane:13.33€
Set na výrobu vozítka poháňaného solárnou energiou. Umiestnite vaše solárne vozítko von na slnko a sledujte ako sa samo pohybuje!..
23.99€
Bez dane:19.99€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)