Menu
Your Cart

Labute

Labute
Motív labutí je krásny a často je atraktívny pre malé deti aj školákov. Pokiaľ aj vaše deti milujú labute, u nás nájdete rôznorodé produkty s labutími motívmi.

Máme všetko na výzdobu detskej oslavy narodenín s motívom labutí – rozety, girlandy, jednorazový riad a ďalšie dekorácie. Nechýbajú ani kostým krásnej bielej labute.

Vaše deti ale tiež oslnia zvukové knihy s hudobnými ukážkami z Labutieho jazera. Hudbu zo známeho baletu obsahujú aj rozkošné hracie skrinky s baletkami.

Najpredávanejšie v kategórii Labute

Labuť Biela Labuť Biela
Novinka
Roztomilá labuť v kontrastných farbách z novej kolekcie Mom 's Care.Jej farebné prvky podporujú správny vývoj zraku bábätka. Keď sa dotknete ktorejkoľvek časti, začne šuchotať, čím sa stimuluje rozvoj sluchu a zároveň prebudí v dieťatku zvedavosť preskúmavať hračku do detailov.Kontrastné fareb..
7.47€
Bez dane:6.23€
Labuť Ružová Labuť Ružová
Novinka
Roztomilá labuť v kontrastných farbách z novej kolekcie Mom 's Care.Jej farebné prvky podporujú správny vývoj zraku bábätka. Keď sa dotknete ktorejkoľvek časti, začne šuchotať, čím sa stimuluje rozvoj sluchu a zároveň prebudí v dieťatku zvedavosť preskúmavať hračku do detailov.Kontrastné farebné pre..
7.47€
Bez dane:6.23€
Roztomilá a funkčná ozdoba do vlasov2 Sponky do vlasov v ružovej farbe s labutími princeznami od francúzskej značky Yuko B. sa stanú nepostrádateľným doplnkom dlhých vláskov vašich detí. Sponky sú veľmi kvalitné, dlhé 5 cm a krásne sa trblietajú.Rozprávkový dizajn z FrancúzskaOzdobné sponky do vlaso..
6.95€
Bez dane:5.79€
Nafukovacia labuť aj koleso na plávanie v jednom! Nádherný nafukovací kruh v tvare zvieratka vám bude závidieť každý. Nafukovacia Labuť od Swim Essential v zlatej farbe je svojou veľkosťou určená približne pre deti od 3 rokov. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zlatú farbu a zvieracie motívy..
8.95€
Bez dane:7.46€
Poháre Labute 8 ks
-20 %
Vaša oslava si zaslúži len to najlepšie!Papierové poháre s dizajnom nádherných labutí. V balení je osem kusov. Rozmery: 250 ml..
2.48€ 3.10€
Bez dane:2.07€
Servítky Labute 16 ks
-25 %
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v ružovej farbe so zlatými detailami a krásnou labuťou s kvetmi. V balení je 16 kusov. Rozmery: 33x33cm..
2.40€ 3.20€
Bez dane:2.00€
Štýlové stolovanie na každú príležitosť!Nádherný obrus na stôl s dizajnom ilustrácií milých labutí. Obrus je z papiera v krásnej bielej farbe s ružovými okrajmi. Rozmery: 120x180 cm...
5.59€
Bez dane:4.65€
Girlanda Happy Birthday Labute
Nedostupné
Zaželajte oslávencovi všetko najlepšie!Krásna girlanda s veľkými trblietavými písmenami v nápise "Happy Birthday" a potlačou farebných labutí a ružovými detailami. Rozmery: 180x15cm...
4.45€
Bez dane:3.71€
Zábava na párty je garantovaná.Nádherné frkačky v ružovej farbe s dizajnom zlatučkých bielych labutí. Balenie obsahuje 8 kusov. Rozmery: 30 cm...
3.70€
Bez dane:3.08€
Konfety Labute
-25 %
Konfiet nie je nikdy dosť!Balenie krásnych hodvábnych jemných konfiet s potlačou labute v bielych, ružových a zlatých farbách, ktoré rozžiaria vašu párty. ..
2.48€ 3.30€
Bez dane:2.06€
Doplnky na fotenie Labute
Nedostupné
Ozvlášnite nudné fotenie!Dievčenské doplnky na fotenie v ružových a zlatých farbách. Balenie obsahuje 10 rôznych dizajnových doplnkov pre malú princeznú...
5.91€
Bez dane:4.93€
Sviečky Labute 4 ks
-50 %
Rozžiarte vašu narodeninovú tortu ako sa patrí!Balenie mini sviečok s dizajnom ružových kreslených labutí v rôznych ilustráciách. V balení sú 4 kusy. Rozmery: 6,3 cm..
1.71€ 3.42€
Bez dane:1.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)