Menu
Your Cart

Krvavý mesiac

Harry sa tentoraz pri pomoci staršej filmovej herečky zaplietol s mexickou mafiou, ktorá mu dala na splatenie dlhu desať dní.
Krvavý mesiac
19.90€
Bez dane: 18.09€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.56kg
  • Rozmery: 13.60cm x 4.40cm x 20.60cm
  • ISBN: 978-80-551-8667-2

Harry sa tentoraz pri pomoci staršej filmovej herečky zaplietol s mexickou mafiou, ktorá mu dala na splatenie dlhu desať dní.

Harrymu sa rozpadol celý život a jediný únik nachádza na dne pohárika. Odcestuje do Los Angeles, kde je odhodlaný upiť sa na smrť. Namiesto toho však pomôže staršej filmovej herečke Lucille uniknúť pomste drogového kartelu. Tá mu na oplátku poskytne prístrešie, spoločnosť a oblek na mieru..

Podarí sa alkoholom zmietanému detektívovi vyriešiť prípad včas? Hodiny tikajú a nad Oslom má vyjsť krvavý mesiac. 

Medzitým v Osle je známy realitný magnát podozrivý z vraždy dvoch dievčat. Katrine Brattová sa márne dožaduje spolupráce s Harrym, ktorého jej nadriadení považujú za skrachovaného alkoholika. Podozrivý magnát sám vyhľadá Harryho pomoc a on sa jeho ponuku rozhodne prijať. Ak prípad vyrieši, získa bonus, ktorým splatí Lucillin dlh Mexičanom. Harry sa vracia do Nórska a vytvorí tím zo starých známych. Osloví priateľa z detstva, ktorý predáva kokaín, skorumpovaného policajta a psychológa chorého na rakovinu. Mexičania mu dali na splatenie dlhu desať dní. 


Informácie o produkte
Autor Jo Nesbo
ISBN/EAN 9788055186672
Jazyk Slovenský
Počet strán 520
Rok Vydania 2022
Vydavateľstvo/ Výrobca Ikar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha