Menu
Your Cart

Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set III.

Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set III.
-20 % Nedostupné
Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set III.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
41.76€
52.20€
Bez dane: 34.80€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.71kg
  • Rozmery: 20.00cm x 17.00cm x 10.70cm

Tento set je ideálny darček pre všetkých malých maliarov 

S jemnými voskovkami a prstovými farbami s pečiatkami sa z vás stanú malí umelci. Navyše si vďaka nim budete cibriť jemnú motoriku a kreativitu. S kriedami môžete kresliť kdekoľvek na chodník alebo na tabuľu.

Set obsahuje:

Jemné voskovky umývateľné 24 ks (1ks)

Každá voskovka je uložená do ochranného puzdra, z ktorého sa vysúva jednoduchým otáčaním. Vďaka tomu sa nelámu. Pri kreslení si deti precvičujú motorické zručnosti a predstavivosť. Set obsahuje 24 kusov voskoviek, ktoré sú uložené v praktickom boxe. Všetky voskovky tak vždy nájdete na svojom mieste.


Set prstové farby a pečiatky (1ks)

Táto originálna kreatívna sada je zabalená v peknom darčekovom balení a ukrýva v sebe prstové farby, ktoré sú netoxické a bezpečné, a navyše sa dajú ľahko umyť vodou. Tvorenie je tak aj pre najmenšie deti skutočným zážitkom bez strachu, že by na "v umeleckom priestore detskej izby" zostali trvalé následky. Ideálny darček plný žiarivých farieb. Súčasťou setu je: 6x tuba s prstovými farbami, 1x podložka, 4x penové pečiatky, 8x kartičkové predlohy, ktoré Vás prevedú cestou kreativity, Deti pri tvorení používajú zručnosti rúk a prstov


Kriedy s držiakmi Jumbo 24 ks Umývateľné (1ks)

Nie je väčšia radosť ako slobodne kresliť kriedou na chodníku. Týmito kriedami sa môže dieťa bezstarostne zašpiniť od hlavy až po päty – sú totiž ľahko vyprateľné. Sada obsahuje 24 kusov umývatelných kried minimálne prašných a 2 držiaky na zamedzenie lámanie pri veľkom tlaku. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha