Menu
Your Cart

Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set II.

Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set II.
-20 % Nedostupné
Kreatívny set pre deti od 2 rokov - set II.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
37.72€
47.15€
Bez dane: 31.43€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.81kg
  • Rozmery: 20.00cm x 17.00cm x 10.70cm

Tento set je ideálny darček pre všetkých malých maliarov 

S jemnými voskovkami a farbami v tube sa z vás stanú malí umelci. Navyše si vďaka nim budete cibriť jemnú motoriku a kreativitu. S kriedami môžete kresliť kdekoľvek na chodník alebo na tabuľu.

Set obsahuje:

Jemné voskovky umývateľné 24 ks (1ks)

Každá voskovka je uložená do ochranného puzdra, z ktorého sa vysúva jednoduchým otáčaním. Vďaka tomu sa nelámu. Pri kreslení si deti precvičujú motorické zručnosti a predstavivosť. Set obsahuje 24 kusov voskoviek, ktoré sú uložené v praktickom boxe. Všetky voskovky tak vždy nájdete na svojom mieste.


Farby v tube 6 ks s predlohami (1ks)

Tuby sú veľkosťou prispôsobené drobným rúčkam. Svieže farby sa budú drobcom páčiť. Pofarbených prstov a oblečenia sa nemusíte báť, pretože farby sú super ľahko vyprateľné. Po farbení na tuby zas nasaďte vrchnáky, aby farby nevyschli. Obsah: 6 farieb v tube. 


Kriedy s držiakmi Jumbo 24 ks Umývateľné (1ks)

Nie je väčšia radosť ako slobodne kresliť kriedou na chodníku. Týmito kriedami sa môže dieťa bezstarostne zašpiniť od hlavy až po päty – sú totiž ľahko vyprateľné. Sada obsahuje 24 kusov umývatelných kried minimálne prašných a 2 držiaky na zamedzenie lámanie pri veľkom tlaku. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha