Menu
Your Cart

Končí sa to nami

Končí sa to nami
Končí sa to nami
14.90€
Bez dane: 13.55€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.56kg
  • Rozmery: 15.60cm x 2.80cm x 23.30cm
  • ISBN: 978-80-551-8482-1

Ostali by ste s milovaným človekom, ak vám ublížil?

Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska.

Autorka pri písaní siahla do vlastných bolestných spomienok a zvečnila okamihy, ktoré by najradšej zo svojho života vymazala.

V Bostone spoznáva ambiciózneho lekára Ryla, no ten sa jej v slabej chvíli prizná, že má averziu k vzťahom, prioritou je kariéra a rodina uňho nemá miesto. Ryle však nedokáže pustiť červenovlásku z hlavy, a tak svoje zásady poruší. Lilin život sa konečne dostáva do správnych koľají, no keď si myslí, že nemôže byť šťastnejšia, pocíti tvrdý úder. Lily si v mladosti písala denník. Po rokoch sa začíta do svojich zápiskov o Atlasovi a rodinnom trápení, čím otvorí staré rany. No občas je aj bolestná spomienka dobrá, najmä ak človeku vo vhodnej chvíli pomôže správne sa rozhodnúť. Končí sa to nami je výnimočná kniha. Autorka vychádza z vlastných bolestných spomienok. V prvom rade však v tomto odvážnom a hlboko osobnom románe vyrozprávala dojímavý a nezabudnuteľný príbeh lásky.
Druh
Druh knižiek Romantická beletria
Informácie o produkte
Autor Colleen Hoover
ISBN/EAN 9788055184821
Jazyk Slovenský
Počet strán 320
Rok Vydania 2022
Vydavateľstvo/ Výrobca Ikar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha