Menu
Your Cart

Som mama

Som mama
Som mama
14.90€
Bez dane: 13.55€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.58kg
  • Rozmery: 12.50cm x 20.00cm x 2.70cm
  • ISBN: 978-80-551-4442-9

Autorka Kristína Farkašová, ktorú mnohí poznajú ako herečku a moderátorku, vás v knihe prevedie svetom matky, kde hlavnými hrdinkami sú jej dve dcérky – dvojičky. Otvorene rozpráva príbeh, ako sa zoznamuje so svojou novou životnou úlohou, s momentami zúfalými i radostnými, láskyplnými i vyčerpávajúcimi. Emócie a pocity z materstva snáď nikto tak trefne, verne a vtipne nepopísal, a ak ste mama, v knihe sa dozaista nájdete. Budete mať pocit, že to, čo prežívate, i vaše nevyslovené myšlienky, niekto povedal za vás. Samozrejme, tak ako sa pobavia mamičky, rovnako dobre kniha poteší i „nemamičky“.         

Tento príbeh dvojmatky (ako sa autorka sama označuje) rozhodne patrí medzi knihy, ktoré prečítate na jeden hlt. Nadhľad, humor a úprimnosť. Tie dominujú v knihe Som mama a pomáhajú riešiť naoko beznádejné situácie a rozpoloženia ženy – matky, ktorá nadovšetko miluje svoje deti. Pri čítaní sa pravdepodobne neubránite hlasnému smiechu, a či už to bude pri kapitole o detských zúbkoch alebo o napínavom prvom výjazde mamy do sveta bez detí, oddych a pobavenie mate zaručené.

V prípade, že vás, ako matku na plný úväzok, začal opúšťať humor a slovo nadhľad postupne stráca kontúry vo vašom slovníku, kniha Som mama vás jedným švihom vráti späť do sedla. Až neuveriteľne realisticky opísané skutočnosti zo života na materskej dovolenke vám prinesú gejzír smiechu a dobrej nálady, ktorú každá matka tak veľmi potrebuje.       

Samotné prevedenie knihy taktiež nezaostáva za celkovou atmosférou príbehu. Prúžky, roztomilé ilustrácie dvojičiek a malé prekvapenie ukryté vo vnútri publikácie sú príjemným spestrením. Kniha je prakticky rozvrhnutá do krátkych kapitol, takže krása z prečítania uceleného deja bude doprianá i matkám večne poskakujúcim okolo detí. A ak by predsa len boli vyrušené svojím potomkom, dožadujúcim sa okamžitej pozornosti, rýchlo mu môžu podstrčiť slušivú záložku k ocmúľaniu a získať tak pár minút navyše na dočítanie kapitoly.  

Som mama je dielo jednej z matiek, bez príkras, zo života, veselé, s emóciou a láskou.

Ilustroval Boris Farkaš.

Autor: Kristína Farkašová
Rok vydania: 2015
Počet strán: 296
Typ väzby: pevná
Jazyk: slovenský

Informácie o produkte
Autor Kristína Farkašová
ISBN/EAN 9788055144429
Vydavateľstvo/ Výrobca IKAR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha