Menu
Your Cart

Hravý mix pre deti od 5 rokov

Hravý mix pre deti od 5 rokov
-20 % Nedostupné
Hravý mix pre deti od 5 rokov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
37.52€
46.90€
Bez dane: 31.27€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.36kg
  • Rozmery: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideálny darček na rozvoj jemnej motoriky a kreativity pre deti od 5 rokov.

Deti sa s touto darčekovou sadou zabavia pri pečiatkovaní a dotváraní vzniknutých umeleckých diel alebo s hrou Geoboard, pri ktorej si budú cibriť jemnú motoriku navliekaním gumičiek na hraciu dosku. Vďaka zábavnému počítaniu sa budú učiť základné počty a zlepšovať si koordináciu oko-ruka a v neposlednom rade logické myslenie a trpezlivosť. Celá hra deti motivuje k učeniu. 
Set obsahuje:

Set s pečiatkami (1ks)

Set obsahuje 12 rôznych pečiatok s geometrickými tvarmi a ďalšími jednoduchými dekoratívnymi vzormi. Vďaka minimalistickým tvarom sa deťom pečiatky dobre a jednoducho odtláčajú. V balení tiež nájdu 6 rôzne farebných atramentových vankúšikov a obrázky, ktoré si môžu dotvoriť vďaka pečiatkám.

Geoboard (1ks)

Použite drevenú dosku a farebné gumičky na vytvorenie vzorov podľa manuálnu. Postupujte podľa inšpiračných kariet alebo si vytvorte vlastné obrázky.


Zábavné počítanie (1ks)

Tvoríme s obdĺžnikmi! Kreatívny box obsahuje 12 obojstranných kariet s obrázkami. Vďaka 36 dreveným magnetickým obdĺžnikom je možné obrázky dotvoriť. Obdĺžniky sú rôzne dlhé a u každého je naznačené z koľkých dielikov sa skladá. Vďaka magnetickému boxu bude obrázok aj magnetky držať pevne na mieste, kým ho dieťatko nedotvorí.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha