Menu
Your Cart

Hravý mix pre deti od 2 rokov - set II.

Hravý mix pre deti od 2 rokov - set II.
-20 % Nedostupné
Hravý mix pre deti od 2 rokov - set II.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
46.40€
58.00€
Bez dane: 38.67€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.46kg
  • Rozmery: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideálny darček na rozvoj jemnej motoriky a kreativity pre deti od 2 rokov.

S jemnými voskovkami a prstovými farbami si deti cibria jemnú motoriku a kreativitu. Nasadzovaním tvarov sa učia farby, čísla a precvičujú si koordináciu oko-ruka.

Set obsahuje:

Prstové farby sada 6 farieb (1ks)

Táto originálna kreatívna sada v sebe ukrýva 6 kusov prstových prstových farieb, ktoré sú netoxické a bezpečné, a navyše sa dajú ľahko umyť vodou. Tvorenie je tak aj pre najmenšie deti skutočným zážitkom bez strachu, že by "v umeleckom priestore detskej izby" zostali trvalé následky.


Jemné voskovky Umývateľné 24 ks (1ks)

Unikátne jemné voskovky zaujmú deti aj dospelých. Sú určené nielen na kreslenie na papier, ale aj na tvár či telo. Stačí jemný dotyk s povrchom a voskovky hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí tlačiť a má z kreslenia radosť. To ho motivuje pokračovať vo výtvarnej činnosti.


Nasadzovanie Čísla, Tvary a Farby (1ks)

Dokonalá multifunkkčná didaktická pomôcka od Tooky Toy obsahuje nasadzovanie krúžkov aj vkladacie puzzle s tvarmi a číslami. Pod vkladacími tvarmi sa dokonca skrývajú hlavičky zvieratiek. Učia sa počítať, spájajú si čísla s počtom bodiek na obrázku, spoznávajú základné tvary a zvieratká.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha