Menu
Your Cart

Hravý mix pre deti od 2 rokov

Hravý mix pre deti od 2 rokov
-20 % Nedostupné
Hravý mix pre deti od 2 rokov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
49.52€
61.90€
Bez dane: 41.27€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.21kg
  • Rozmery: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideálny darček na rozvoj jemnej motoriky a kreativity pre deti od 2 rokov.

S jemnými voskovkami a farbami v tube s predlohami si deti cibria jemnú motoriku a kreativitu. Nasadzovaním tvarov sa učia farby, čísla a precvičujú si koordináciu oko-ruka.

Set obsahuje:

Farby v tube 6ks s predlohami (1ks)

Farby v tube s penovým aplikátorom sú farbiaci nástroj, ktorého hrotom môžu najmenší tlačiť na papier koľko chcú. Práve takto sa týmito farbami maľuje: priložiť na papier, zatlačiť a kuk, zostane farebný punktík. Do túb netreba pridávať vodu. Veľkosťou sú vhodné pre detský úchop.

Jemné voskovky Umývateľné 24 ks (1ks)

Unikátne jemné voskovky zaujmú deti aj dospelých. Sú určené nielen na kreslenie na papier, ale aj na tvár či telo. Stačí jemný dotyk s povrchom a voskovky hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí tlačiť a má z kreslenia radosť. To ho motivuje pokračovať vo výtvarnej činnosti.


Nasadzovanie Čísla, Tvary a Farby (1ks)

Dokonalá multifunkkčná didaktická pomôcka od Tooky Toy obsahuje nasadzovanie krúžkov aj vkladacie puzzle s tvarmi a číslami. Pod vkladacími tvarmi sa dokonca skrývajú hlavičky zvieratiek. Učia sa počítať, spájajú si čísla s počtom bodiek na obrázku, spoznávajú základné tvary a zvieratká.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha