Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov. Pre viac informácií si prečítajte naše Podmienky používania súborov cookies.

Veľký závodný okruh kde vyhráva BLESK Mc QUEEN - sen malých závodníkov

Strhujúci závodný okruh ktorý vtiahne do deja preteku nie len malých závozníkov, ale aj ich veľké vzory - oteckov. Váš malý pretekár bude raz Blesk McQueen, inokedy Cruz Ramirez, či Jackson Storm, alebo zaplní okruh celou partiou jeho hrdinov.

Súprava je plná možností vďaka viac než 70 dielom, vrátane scenérie, koľají, krajiny, postáv a autíčok, ktoré budú vždy k dispozícií v praktickom úložnom priestore stola. 

Trať má rôzne časti, ako je napríklad depo alebo garáž so zdvíhacími a spúšťacími dverami. Kvalitné prevedenie výrobku, vďaka robustnému drevu a pevným plastom, poteší aj tých najnáročnejších fanúškov. 

Vek: 3 + Hračka vhodná od Troch rokov (obsahuje malé časti). Odporúčanie: Deti do Troch rokov - hranie ľan pod dozorom dospelej osoby.

Rozmer: 120 x 80 x 64 cm

          

Informácie o produkte
ISBN/EAN 706943180143

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Kidkraft
  • Rozmery: 120cm  x  80cm  x  64cm
  • Váha produktu: 20kg
  • Dostupnosť: Skladom
  • 211,65€
  • Bez DPH: 176,38€

Naposledy ste videli

Veľký závodný okruh kde vyhráva BLESK Mc QUEEN - sen malých závodníkov

Strhujúci závodný okruh ktorý vtiahne do deja preteku nie len malých závozníkov, ale aj ich veľké vz..

211,65€ Bez DPH: 176,38€