Menu
Your Cart

Hracie skrinky a pokladničky

Hracie skrinky a pokladničky

Hľadáte užitočný ale krásny darček pre deti? Hracie skrinky alebo pokladničky sú na to ideálne. Deti si v nich budú uchovávať svoje cennosti, drobnosti, poklady a dlho im vydržia.

Nájdete u nás kvalitné hracie skrinky s baletkou, so zvieratkami, jednorožcom, labuťkou a ďalšími motívmi v rôznych farbách. Nechýbajú hracie skrinky značky Magni, Little Dutch či Djeco hracia skrinka. Naše dizajnové šperkovnice pre deti sú kvalitné, krásne hrajú, majú veľa priehradiek a šuflíčkov na cennosti, a to deti milujú. Akú si vyberiete?

Najpredávanejšie v kategórii Hracie skrinky a pokladničky

1 Hracia skrinka Baletka Ružová Hracia skrinka Baletka Ružová - Nedostupné 26.26€
2 Hracia skrinka Veverička Hracia skrinka Veverička - Nedostupné 27.95€
3 Hracia skrinka Kvety a motýle Hracia skrinka Kvety a motýle - Na sklade 23.56€
4 Šperkovnica Dúha Šperkovnica Dúha - Nedostupné 18.00€
Hracia skrinka Srnka Hracia skrinka Srnka
Nedostupné
Hracia skrinka s milučkou figúrkou srnčaťa vo vnútri. Natiahnutím skrutky a otvorením veka sa spustí melódia Čarovná flauta (W. A. Mozart) a roztočí sa figúrka. Figúrka sa zrkadlí v zrkadielku na vnútornej strane veka. Do priečinka a spodnej zásuvky si môžeš odložiť pokladíky alebo šperky.Skrutka na..
22.85€
Bez dane:19.04€
Hracia skrinka Baletka Zelená Hracia skrinka Baletka Zelená
Nedostupné
Hracia skrinka s ladnou figúrkou malej baleríny vo vnútri. Natiahnutím skrutky a otvorením veka sa spustí melódia Vyzvanie do tanca (C. M. von Weber) a roztočí sa figúrka. Figúrka sa zrkadlí v zrkadielku na vnútornej strane veka. Do priečinka a spodnej zásuvky si môžeš odložiť pokladíky alebo šperky..
22.85€
Bez dane:19.04€
Šperkovnica Čerešne Šperkovnica Čerešne
Nedostupné
Táto sladká šperkovnica z umelej kože je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Táto šperkovnica s lahodnou vyšívanou čerešňou má zapínanie na cvok a otváranie odhaľuje štyri priehradky, vrecko a vyhradený priestor pre náušnice a prstene. Podšité našou látk..
18.00€
Bez dane:15.00€
Hracia skrinka Kvety Hracia skrinka Kvety
Nedostupné
Ružová šperkovnica s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v ružových baletných šatách.  Vonkajší motív skrinky tvoria kvetinky a víla. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov, krásne oválne zrkadielko a spod..
33.00€
Bez dane:27.50€
Hracia skrinka Dúha Hracia skrinka Dúha
Nedostupné
Jemná ružovo modrá šperkovnica s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v ružových baletných šatách.  Vonkajší motív skrinky tvorí dúha s jednorožcom a víla. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov, krásne ová..
25.20€
Bez dane:21.00€
Krásna šperkovnica v tvare srdiečka.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice s roztomilou vílou v ružových šatách. Vonkajší motív skrinky tvoria rovnako lúčne víly. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov a krásne srdiečkové zrkadielko.Hudobnú skrinku sprevádza k..
30.00€
Bez dane:25.00€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Nočná obloha je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice! Táto šperkovnica s krásnym vyšívaným mesiacom a hviezdami sa otvára a odhaľuje pr..
16.20€
Bez dane:13.50€
Šperkovnica Hviezda Šperkovnica Hviezda
Nedostupné
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Hviezda je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s nádhernou zlatou vyšívanou padajúcou hviezdou navrchu má zapínanie na cvo..
18.00€
Bez dane:15.00€
Šperkovnica Dúha Šperkovnica Dúha
Nedostupné
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Dúha je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s krásnou vyšívanou dúhou na vrchu má zapínanie na cvok, ktoré odhaľuje štyri ..
18.00€
Bez dane:15.00€
Hracia skrinka s baletkou pre všetky vzácne poklady.Krásna šperkovnica so zrkadielkom a hudobným boxom, ktorý po natiahnutí hrá nežnú melódiu.Hudobnú skrinku sprevádza krásna melódia.Vaša malá parádnica si do šperkovnice s potlačou kvetín a motýľov môže ukladať svoje šperky a iné vzácne drobnosti. R..
23.56€
Bez dane:19.63€
Krásna drevená pokladnička so zámkom v tvare srdca.Skvelá drevená pokladnička v tvare truhličky, s bukolickými ilustráciami kvetov a vtáčikov. Na otvore vo veku má pozdĺžny otvor s kovovou obrubou na vkladanie úspor.Dekorácia a zároveň pomocník pri prvom šetrení peňazí detí.Dno truhličky je pokryté ..
14.85€
Bez dane:12.38€
Hracia skrinka Veverička Hracia skrinka Veverička
Nedostupné
Čarovná hracia skrinka s veveričkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice s motívom čarovných zvieratiek. Vo vnútri sa nachádza priehradka a ďalšia špeciálna priehradka na odkladanie prstienkov, zrkadlo v tvare hviezdičky a kúzelná veverička. V spodnej časti sa nachád..
27.95€
Bez dane:23.29€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)