Menu
Your Cart

Hracie skrinky a pokladničky

Hracie skrinky a pokladničky

Hľadáte užitočný ale krásny darček pre deti? Hracie skrinky alebo pokladničky sú na to ideálne. Deti si v nich budú uchovávať svoje cennosti, drobnosti, poklady a dlho im vydržia.

Nájdete u nás kvalitné hracie skrinky s baletkou, so zvieratkami, jednorožcom, labuťkou a ďalšími motívmi v rôznych farbách. Nechýbajú hracie skrinky značky Magni, Little Dutch či Djeco hracia skrinka. Naše dizajnové šperkovnice pre deti sú kvalitné, krásne hrajú, majú veľa priehradiek a šuflíčkov na cennosti, a to deti milujú. Akú si vyberiete?

Najpredávanejšie v kategórii Hracie skrinky a pokladničky

Hracia skrinka Baletka Hracia skrinka Baletka - Nedostupné 26.26€ 19.69€
Bez dane: 16.41€
Hracia skrinka Veverička Hracia skrinka Veverička - Nedostupné 27.95€
Bez dane: 23.29€
Hracia skrinka s baletkou Hracia skrinka s baletkou - Nedostupné 22.85€
Bez dane: 19.04€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Hviezda je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s nádhernou zlatou vyšívanou padajúcou hviezdou navrchu má zapínanie na cvo..
18.00€
Bez dane:15.00€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Dúha je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s krásnou vyšívanou dúhou na vrchu má zapínanie na cvok, ktoré odhaľuje štyri ..
18.00€
Bez dane:15.00€
Hracia skrinka Kvety a motýle Hracia skrinka Kvety a motýle
Nedostupné
Hracia skrinka s baletkou pre všetky vzácne poklady.Krásna šperkovnica so zrkadielkom a hudobným boxom, ktorý po natiahnutí hrá nežnú melódiu.Hudobnú skrinku sprevádza krásna melódia.Vaša malá parádnica si do šperkovnice s potlačou kvetín a motýľov môže ukladať svoje šperky a iné vzácne drobnosti. R..
22.23€
Bez dane:18.53€
Hracia skrinka s baletkou Modrá Hracia skrinka s baletkou Modrá
Nedostupné
Čarovná hracia skrinka s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v bielych baletných šatách. Vonkajší motív skrinky je holografický a tvoria ho hviezdičky. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov a krásne oválne zrkadiel..
22.25€
Bez dane:18.54€
Hracia skrinka s baletkou Ružová Hracia skrinka s baletkou Ružová
Nedostupné
Jemná ružová šperkovnica s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v ružových baletných šatách. Vonkajší motív skrinky tvoria ruže. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov, krásne oválne zrkadielko a spodná zásuvka.Hudob..
23.25€
Bez dane:19.38€
Hracia skrinka s baletkou Svetlo-modrá Hracia skrinka s baletkou Svetlo-modrá
Nedostupné
Jemná modrá šperkovnica s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v bielych baletných šatách. Vonkajší motív skrinky tvoria labute. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov a krásne oválne zrkadielko.Hudobnú skrinku sprev..
20.65€
Bez dane:17.21€
Hracia skrinka Labuť Hracia skrinka Labuť
Nedostupné
Čarovná hracia skrinka s čiernou labuťou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice s elegantnou čiernou labuťou. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov a krásne oválne zrkadielko.Hudobnú skrinku sprevádza krásna melódia.Nádherný darček pre malé dievčatá či už k n..
22.25€
Bez dane:18.54€
Hracia skrinka Jednorožec Hracia skrinka Jednorožec
Nedostupné
Čarovná hracia skrinka s jednorožcom.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice s farebným jednorožcom. Vo vnútri nechýba priehradka na úschovu šperkov a krásne oválne zrkadielko.Hudobnú skrinku sprevádza krásna melódia.Nádherný darček pre malé dievčatá či už k narodeninám..
24.50€
Bez dane:20.42€
Hracia skrinka s baletkou Broskyňová Hracia skrinka s baletkou Broskyňová
2-3 dni
Jemná broskyňová šperkovnica s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v jemných broskyňových baletných šatách. Skladá sa z hornej priehradky na rôzne poklady a spodnej zásuvky s motívom zajačikov. Vo vnútri nechýba ani krásne o..
22.85€
Bez dane:19.04€
Hracia skrinka s baletkou Hracia skrinka s baletkou
Nedostupné
Ružová šperkovnica s tancujúcou baletkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v ružových baletných šatách. Skladá sa z hornej priehradky na rôzne poklady a spodnej zásuvky s kvetinovým motívom. Vo vnútri nechýba ani krásne oválne zrkadielko.Hudo..
22.85€
Bez dane:19.04€
Krásna drevená pokladnička so zámkom v tvare srdca.Skvelá drevená pokladnička v tvare truhličky, s bukolickými ilustráciami kvetov a vtáčikov. Na otvore vo veku má pozdĺžny otvor s kovovou obrubou na vkladanie úspor.Dekorácia a zároveň pomocník pri prvom šetrení peňazí detí.Dno truhličky je pokryté ..
14.85€
Bez dane:12.38€
Hracia skrinka Veverička Hracia skrinka Veverička
Nedostupné
Čarovná hracia skrinka s veveričkou.Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice s motívom čarovných zvieratiek. Vo vnútri sa nachádza priehradka a ďalšia špeciálna priehradka na odkladanie prstienkov, zrkadlo v tvare hviezdičky a kúzelná veverička. V spodnej časti sa nachád..
27.95€
Bez dane:23.29€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)