Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Doprava a poštovné

OZNAM [26.10.2020]

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli dočasne pozastaviť možnosť osobného odberu u nás v sklade. Nie je to pre nás ľahké rozhodnutie, avšak snžíme sa chrániť náš tím ľudí.  Aký spôsob dopravy je možné si zvoliť


Osobný odber (do 24 hodín)
Sklad Babyknihy, Hattalova 12/C, Bratislava - počas pracovných dní v čase 9.00 - 17.00. Presný čas vyzdvihnutia je potrebné si telefonicky vopred potvrdiť na čísle: 0948 061 500 (nie sme v sklade nepretržite).


Doručenie Slovenská Republika (Výdajné miesto Zásielkovňa)
Doručenie zásielky na vybrané výdajné miesto Zásielkovňa. Zoznam výdajných miest nájdete na:  https://www.zasielkovna.sk/pobocky


Slovenská pošta - balík na poštu 

Doručenie zásielky na vybranú pobočku Slovenskej pošty (príslušnú pre adresu doručenia zákazníka). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete. Za tovar a doručenie môžte zaplatiť pri preberaní zásielky (dobierka) alebo vopred elektronickou platbou.


Kuriérska služba GLS (odosielame typicky do 24 hodín)

Zákazníkom, ktorí si potrpia na rýchle a komfortné doručenie tovaru, ponúkame možnosť doručenia kuriérskou spoločnosťou GLS. Väčšinu objednávok odosielame do 24 hodín, no nie je to pravidlom. V prípade že požadujete promptné doručenie, zvoľte si dopravu GLS, v poznámke objednávky uveďte do kedy tovar potrebujete, prípadne nám napíšte aj email. My urobíme maximum aby sme splnili Vaše očakávania.

 

Doručenie Česká republika (Výdajné miesto Zásilkovna)
Doručenie zásielky na vybrané výdajné miesto Zásilkovna. Za tovar a doručenie môžte zaplatiť v EUR pri vytvorení objednávky aj Vašou platobnou kartou, ktorú máte k bankovému účtu v Českých Korunách. Sumu Vám Vaša banka prevedie na EUR aktuálnym výmenným kurzom. Ak si zvolíte platbu na dobierku, sumu uhradíte priamo na výdajnom mieste Zásilkovna a to v CZK. Sumu objednávky v EUR Vám Zásilkovna.cz prepočíta na CZK pomocou aktuálneho kurzu platného v Českej ČSOB. Sumu môžte uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou, v závislosti od výdajného miesta, ktoré ste si pre doručenie vybrali. Prípadne si prosím overte Vami zvolené výdajné miesto priamo na:  https://www.zasielkovna.sk/pobocky


Doručenie Česká Republika Kuriér

Zákazníkom, ktorí si potrpia na komfortné doručenie tovaru priamo na adresu, ponúkame možnosť doručenia kuriérskou spoločnosťou.


Koľko je poštovné

Poštovné je účtované v závislosti od zvoleného spôsobu doručenia tovaru a hodnoty objednávky:

Druh dopravy a spôsob platby

Hodnota objednávky do 49,00 € s DPH (vrátane)

Hodnota objednávky nad 49,00 € s DPH

Slovenská pošta (balík na poštu) - dobierka
(uložiť na najbližšej pošte zákazníka, kam si príde zákazník zásielku vyzdvihnúť)

2,99 €

bezplatne

Zásielkovňa - výdajné miesto Slovenská republika (do 10kg)
2,79 €bezplatne

Česká republika:

a) Výdajné miesto Zásilkovna (do 10kg)

Pri objednávke nad 99 € je doprava bezplatne.


b) Doručenie Kuriérom (do 2kg)

c) Doručenie Kuriérom (2 - 9,99kg)

d) Doručenie Kuriérom (10 - 40kg)

Pri objednávke nad 99 € je doprava bezplatne.

3,39 €5,49 €

7,99 €

14,99 


3,39 €5,49 €

7,99 €

14,99 

Kuriérska služba GLS (odosielame typicky do 24h) 

do 1kg

4,65 €

4,65 € (bezplatne pri objednávke nad 100€)

do 2kg

4,80 €

4,80 € (bezplatne pri objednávke nad 100€)

do 3kg

4,90 €

4,90 € (bezplatne pri objednávke nad 100€)

do 5kg

5,00 €

5,00 € (bezplatne pri objednávke nad 100€)

nad 5kg

5,50 €

5,50 € (bezplatne pri objednávke nad 100€)

Osobný odber - 
Hattalova 12/C, 83103, Bratislava

bezplatne

bezplatne

 


Ceny poštovného sú uvedené v € s DPH a platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie, o čom Vás budeme informovať emailom. Do krajím mimo SR a ČR momentálne doručujeme, avšak až po individuálnej dohode.