Menu
Your Cart

Domčeky, bábiky a kočíky

Domčeky, bábiky a kočíky
Bábika je skvelý darček pre malé aj väčšie deti! Deti sa vďaka nim hrajú rolové hry, pri hre sa socializujú, osvojujú si rôzne hygienické návyky, učia sa starosti o druhých a rozvíjajú si svoju fantáziu. Preto u nás nájdete plyšové hračky či plyšové bábiky vhodné už pre novorodencov, vinylové bábiky s dlhými vlasmi, ktoré si deti môžu obliekať, česať, niektoré idú aj umývať. Vyberte na ne aj náhradné oblečenie pre bábiky.

Krásnym darčekom sú aj domčeky pre bábiky, ktoré často obsahujú aj nábytok. Nájdete u nás aj kočíky pre bábiky, nosidlá na bábiky a ďalšie a ďalšie doplnky pre bábiky a milované plyšové hračky vašich deti.

Najpredávanejšie v kategórii Domčeky, bábiky a kočíky

1 Domček pre bábiky Mestská Vila Domček pre bábiky Mestská Vila - Na sklade 169.99€
2 Bábika Carla v pyžame 32 cm Bábika Carla v pyžame 32 cm - Nedostupné 22.00€
3 Bábika Carla Baletka 32cm Bábika Carla Baletka 32cm - Nedostupné 39.96€
4 Bábika Carol v pyžame 32 cm Bábika Carol v pyžame 32 cm - Nedostupné 22.00€
Postieľka pre bábiky Zen Postieľka pre bábiky Zen
Novinka
Pohodlné hniezdočko pre bábiky alebo plyšákov.Je čas spánku pre bábätko... Táto krásna postieľka je ideálna na to, aby do nej deti uložili bábiku a jemne ju preniesli do krajiny snov. So svojou prikrývkou a vankúšikom v tvare zajaca ohromí malých chlapcov aj dievčatká. Hranie rolí podporuje roz..
44.99€
Bez dane:37.49€
Stolička pre bábiky Zen Stolička pre bábiky Zen
Novinka
Aj bábika sedí na svojej stoličke.Večera je na stole! Táto krásna vysoká stolička je ideálna na kŕmenie a starostlivosť o vašu obľúbenú bábiku.Perfektná rolová hračka rozvíja sociálne zručnosti.Vďaka krásnemu vankúšu je tiež veľmi pohodlná. Kompatibilná s bábikami do 42 cm...
34.99€
Bez dane:29.16€
Kočík pre bábiky Zen Kočík pre bábiky Zen
Novinka
Vezmite bábiku na prechádzku v tradičnom drevenom kočíku.Zostaňte na správnej ceste pri dlhých prechádzkach a tlačení dieťaťa v kočíku... Tento drevený kočík je autenticky vyzerajúcou replikou detského kočíka a je ideálny na sprevádzanie vášho dieťaťa pri prvom objavovaní sveta. Deti budú môcť napod..
79.99€
Bez dane:66.66€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plát..
49.00€
Bez dane:40.83€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s hravým motívom zebry od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť kočíka ..
49.00€
Bez dane:40.83€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s motívom princeznej od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť kočíka je..
49.00€
Bez dane:40.83€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi jaguárov od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť..
49.00€
Bez dane:40.83€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi ibišteka od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť..
49.00€
Bez dane:40.83€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívom milovaného králika Petra od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tla..
49.00€
Bez dane:40.83€
Rosa potrebuje uložiť na spánok.Rosa je nachystaná na prespanie u kamarátky a má so sebou všetko potrebné: perinku, plyšáčika v podobe rozkošnej húsky, kefku s pastou, knižku na čítanie pred spaním a masku na oči. Rovnako ako si vaše deti užívajú spanie u babičky alebo u kamarátov, bude si aj Rosa u..
39.96€
Bez dane:33.30€
Jim sa necíti dobre a bude potrebovať vyšetriť a uložiť do postieľky.Váš malý lekár alebo lekárka si nasadí čapicu a s pomocou teplomera skontroluje Jimovi teplotu. Ak bude potrebné začať liečbu, má k dispozícii injekčnú striekačku aj náplaste. Originálna sada s bábikou Jimom a lekárskymi doplnkami ..
39.96€
Bez dane:33.30€
Vydajte sa kempovať spolu s vašimi bábikami.Originálna sada s dvoma bábikami Annou a Jakeom v krásnom prevedení z jemného plyšového materiálu. Anna a Jake vyrazili kempovať a majú všetko, čo na príjemný pobyt v prírode potrebujú: pohodlný stan, spacáky, ohnisko a mapu. Záleží už len na fantázii vášh..
39.96€
Bez dane:33.30€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 102 (9 stránok)