Menu
Your Cart

Domáce zvieratká

Domáce zvieratká
Podporte u detí záujem o domáce zvieratká. Pomôžu vás s tým rôzne knihy o zvieratách pre deti, pracovné zošity, hračky a hry s motívmi domácich zvierat, ale aj pečiatky, magnetky či korálky.

Rôznorodé knihy o zvieratách sú vhodné už pre bábätká, napríklad textilné, hmatové i zvukové knižky plné psíkov, mačičiek, zvieratiek z farmy a ďalších živočíchov. Batoľatá aj predškolákov určite zaujmú rôzne nálepkové zošity plné nielen domácich zvieratiek. Rozširujú si vďaka nim svoje obzory a slovnú zásobu. Pre začínajúcich čitateľov máme krásne knižné príbehy o zvieratkách či náučné knihy.

Najpredávanejšie v kategórii Domáce zvieratká

Prevliekanie Zvieratká z Farmy Prevliekanie Zvieratká z Farmy - Na sklade 14.49€
Bez dane: 12.08€
Hmataj a nájdi Farma Hmataj a nájdi Farma - 2-3 dni 28.80€
Bez dane: 24.00€
Drevené magnetky Farma, 20 ks Drevené magnetky Farma, 20 ks - 2-3 dni 14.84€
Bez dane: 12.37€
Zabav sa s nami na farme!Spoznaj farmu s najlepšími kamarátmi – macom a myškou! Zaži s nimi deň plný dobrodružstiev! Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti trénovať jemnú motoriku...
8.90€
Bez dane:8.09€
Farma u vás doma!Je čas pripojiť sa k nám na farme, kde sa môžete zahrať s novou sadou Farm Animals, ktorá je súčasťou Magna-Tiles® Animal Collection. Malé ručičky sa po bavia starostlivosťou o zvieratká.Štyria zvierací kamaráti: sliepočka, koník, kravička a prasiatkoSada obsahuje vôbec prvý magneti..
51.50€
Bez dane:42.92€
Vydajte sa na vidiek a na polia plné krásnych kvetov. Multifunkčný stolík obsahuje všetky obľúbené hospodárske zvieratá! Tento stôl v ranom veku prevedie deti vo veku už od 12 mesiacov od jedného objavu k druhému v prostredí, ktoré budú zbožňovať!Farby sú na vodnej báze.Poďme teda do toho a pom..
55.00€
Bez dane:45.83€
Farma - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie Farma - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie
-15 %
Objavuj predmety a zvieratá z farmy. Čaká ťa vyše 101 obrázkov - niektoré na hľadanie, iné na dolepenie.Nič nebaví deti viac ako hľadanie obrázkov a dolepovanie samolepiek na stránky pracovného zošita. V tomto zošite si takéto aktivity užijú do sýtosti - čaká na ne vyše 101 obrázkov. Niektoré bude t..
3.32€ 3.90€
Bez dane:3.01€
Vkladacie viacvrstvové puzzle Farma Vkladacie viacvrstvové puzzle Farma
-35 %
Drevené vkladacie viacvrstvové puzzle farma zvieratá.Aké zvieratká žijú v Safari? To odhalíte s touto úžasnou skladačkou, ktorá vaše dieťa navyše naučí rozlišovať veľkosti a farby. Kusy dielikov sú namontované v zárezoch podľa rozmerov.Puzzle má tri úrovne.Deti na seba skladajú obrázky dieliky zvier..
7.44€ 11.45€
Bez dane:6.20€
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie na farmu, medzi domáce zvieratká, traktory, hospodárstvo a statok, kde na vás čaká mnoho zábavy.Skvelá zábava na cesty.Obsahuje 16 farebných strán s farmárskymi scénami a viac ako 140 samolepiek k dolepeniu a ozdobeniu...
6.53€
Bez dane:5.94€
Pečiatky Bambino Farma Pečiatky Bambino Farma
2-3 dni
Tematické Eco pečiatky so zvieratkami z farmy.Kto žije na farme? Poďme si rozprávať o domácich zvieratkách. Kvalitné drevené pečiatky pre deti s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade. Ide o produkt šetrný k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 8 pečiatok a pečiatkový vankúšik v čiernej far..
15.40€
Bez dane:12.83€
Odkrývaj tajomstvá zvieratiek na farme.Zázračná kniha plná zvieratiek na farme skrýva tajomstvá, ktoré odhalíš len štetcom a vodou. Stačí ich pretrieť a hneď uvidíš dokonalé stvorenia. A keď obrázky vyschnú a farby zmiznú, mokrým štetcom ich znova odkryješ.Na maľovanie stačí iba voda a štetec.V knih..
10.90€
Bez dane:9.91€
Farma Samolepkový zošit Farma Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoju vlastnú farmu.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách Create Your obsahuje zošit s predkreslenými obrázkami farmy, ktoré si môžete sami dotvoriť!  K dispozícii sú archy samolepiek so zvieratkami, najrôznejšími potrebami a doplnkami na dotvorenie obrázkov podľa vašich predstáv..
6.15€
Bez dane:5.13€
Človeče, nehnevaj sa! Farma Človeče, nehnevaj sa! Farma
Nedostupné
Klasická spoločenská hra so zvieratkami z farmy!Naučte deti človeče vďaka tomuto krásnemu drevenému prevedeniu. Namiesto klasických panáčikov v balení nájdete drevené figúrky v podobe zvieratiek – kravička, oslík, ovečka a myš. Stačí hodiť kockou a hra sa môže začať.Deti sa učia hrať spoločenské hry..
23.99€
Bez dane:19.99€
Interaktívna hovoriaca mini kniha prevedie deti životom domáceho zvieratka.Kto je najlepší priateľ človeka? Správne, pes! Je to veselý a verný spoločník. Niektoré psíky sú veľké, iné malé, niektoré sú hravé, ďalšie zas ceria zuby, niektoré rady leňošia a iné nevedia ani chvíľu posedieť. Kniha o..
7.99€
Bez dane:7.26€
Pečiatky Domáce zvieratká Pečiatky Domáce zvieratká
2-3 dni
Prvá výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných pečiatok pre deti od 18 mesiacov. Otláčajte si ovečku, kravičku, sliepočku alebo kačičku.Pečiatky padnú deťom do rúčky. Jednoduchý úchop, hlboká textúra, veľkosť otlačku cca 5 cm. Rodičia tak môžu pracovať interaktívne i s malými d..
15.20€
Bez dane:12.67€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 27 (3 stránok)