Menu
Your Cart

Djeco

Výnimočnosť a kvalita v jednom.

Francúzska značka Djeco sa špecializuje na hračky či kreatívne sady pre najmenších. Vďaka nim si deti zlepšia motorické zručnosti a logické myslenie, môžu vytvárať krásne výtvory zo samolepiek či z korálok. V ponuke značky Djeco nájdete aj prvé spoločenské hry, ako je loto či domino.

Odolné a ekologické materiály z udržateľných sektorov.

Výrobky Djeco výrazne prevyšujú kvalitu a estetickú úroveň hračiek iných výrobcov. V ich obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Firma exportuje produkty do celého sveta, a tak volí možnosti dopravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.Mozaika Kúzelný svet Mozaika Kúzelný svet
Nedostupné
Mozaika s obrázkami jednorožcov a víl rozvíja detskú kreativitu.Kreatívna sada 4 obrázkov na dotvorenie samolepiacimi trblietavými penovými štvorčekmi a lesklými kamienkami. Na princípe tvorenia podľa čísiel sú farebným dielikom priradené čísla na obrázkoch aj v návode. Výsledkom sú jagavé mozaiky s..
21.75€
Bez dane:18.13€
Držiak na karty Stolový Držiak na karty Stolový
Nedostupné
S týmto držiakom má dieťa obe ruky voľné a v kartách prehľad.Skvelý stolový drevený držiak na karty. Zabudnite na kartový „guláš” a vypadávajúce karty!  Jediné, čo budú protihráči vidieť, sú krásne ilustrácie rubovej strany držiaka.Skvelá pomôcka ku kartovým hrám.Držiak sa postaví na stôl a kar..
9.75€
Bez dane:8.13€
Hra DouZanimo Hra DouZanimo
Nedostupné
Kooperatívne pexeso s dvanástimi zvieratkami si obľúbiš.Práve prebieha veľká hra na schovávačku. Ste v tíme so zebrou, gazelou a žirafou a musíte nájsť ostatné zvieratá.Tvojou úlohou je nájsť ostatné zvieratká.Je tvoja pamäť dostatočne silná na to, aby ste im ich pomohli nájsť?Obsah: 12 "zvieracích"..
11.95€
Bez dane:9.96€
Hra Rapido Meteo Hra Rapido Meteo
Nedostupné
Obleč svojho tigra skôr!Hráči súťažia v tom, kto skôr oblečie svojho tigra podľa toho, ako si zapamätal inštrukcie od spoluhráča.Skvelá hra trénuje tvoju pamäť.Podarí sa ti vybrať oblečenie pre tigra zhodné s popisom?..
17.15€
Bez dane:14.29€
Hra Moja veselá džungľa Hra Moja veselá džungľa
Nedostupné
V džungli sa chystá veľká zábava – súťaž o medaily!Súťaží sa v 6 disciplínach: budete zvieratká ukladať na seba, hádzať nimi, ukladať si ich na hlavu a opisovať nimi kruh okolo vlastného tela. Spoločenská hra plná pohybu a šikovnosti.Obsahuje 6 milých gumených figúrok zvieratiek, s ktorými sa d..
21.75€
Bez dane:18.13€
Samolepky Život v zámku Samolepky Život v zámku
Nedostupné
Set s veľkým množstvom odnímateľných samolepiek.Tvrdá mapka s dvoma scénami a viac než 50 odnímateľnými samolepkami. Princezné a princovia čakajú, aký príbeh im vytvoríš.Samolepky sú prehľadne umiestnené na hárkoch na okrajoch mapky. Dieťa môže dopĺňať scény zámockej záhrady a tanečnej sály v r..
10.65€
Bez dane:8.88€
Krabička na zúbky Krabička na zúbky
Nedostupné
Roztomilá bambusová dózička na mliečne zúbky.Motív myšky zdobiaci veko má reliéfnu úpravu a metalický lesk. Veko drží pevne vďaka silikónovému tesneniu.Uchovajte si prvé zúbky ako krásnu spomienku na vášho drobčeka.Keď vaše deti vyrastú, môžete si spomienky prezrieť spoločne. Svoje deti môžete dokon..
5.45€
Bez dane:4.54€
Až s korunkami sa z teba stane ozajstná čarodejnica.Kreatívna sada z kolekcie DIY obsahujúca všetko na zhotovenie 4 úžasných diadémov. Diadémy stačí ozdobiť samolepiacimi trblietavými penovými dielikmi a lesklými kamienkami. Na princípe tvorenia podľa čísiel sú farebným dielikom priradené čísla na o..
11.35€
Bez dane:9.46€
A ide sa na výlet s bábikou!Ľahké pohodlné hniezdočko pre bábiky veľkosti 30-36 cm. Hniezdočko s dvoma bočnými držadlami je praktickou prenosnou postieľkou, v ktorej môže bábätko bezpečne oddychovať.Postieľka z prešívanej bavlny je ľahká.Súčasťou je vankúšik a prikrývka z podšitej bavlny. Farby a vz..
31.95€
Bez dane:26.63€
Maľovanie vodou Zvieratká
Nedostupné
Magické vyfarbovanie vodou s veselými zvieratkami.Siluetové obrázky tvaru zvierat majú špeciálnu bielu vrstvu, ktorá pri styku s vodou odkryje farby a ilustrácie pod ňou. Zvieratká sú elegantne oblečené a veselé. Po uschnutí vrstva opäť zbelie a magické hľadanie so štetcom v ruke sa môže začať odzno..
11.15€
Bez dane:9.29€
Kočík pre bábiky Les Kočík pre bábiky Les
Nedostupné
A ide sa na prechádzku s kočíkom!Golfový skladací kočík pre bábiky veľkosti 30-36 cm. Je ľahký, vhodný do interiéru, aj von. Sedaciu časť z bavlny s umývateľnou vrstvou zdobí milá jesenná potlač.Stabilný a bezpečný kočík je možné žložiť.Dodatočnú stabilitu kočíka zabezpečuje uzáver medzi zadnými kol..
32.95€
Bez dane:27.46€
A ide sa na prechádzku s kočíkom!Golfový skladací kočík pre bábiky veľkosti 30-36 cm. Je ľahký, vhodný do interiéru, aj von. Sedaciu časť z bavlny s umývateľnou vrstvou zdobí nádherný kvetový vzor.Stabilný a bezpečný kočík je možné žložiť.Dodatočnú stabilitu kočíka zabezpečuje uzáver medzi zadnými k..
32.95€
Bez dane:27.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 82 (7 stránok)