Spoločenské hry pre deti od 5 rokov

-17%

Tento set spoločenských hier je ideálny darček pre celú rodinu.

Radi sa hráte rôzne spoločenské hry? Tak vyskúšajte aj hry z tejto sady, ktoré vás zaručene nesklamú a zabavia. Večná naháňačka mačky a myší vás čaká v hre. Klasická hra mikádo preverí trpezlivosť a jemnú motoriku. A v hre kvarteto budete hľadať šesť spoločných kariet tvoriacich jednu rodinu. 


Set obsahuje:

Hra Mačka a myši (1ks)

V tejto taktickej spoločenskej hre sa mačka snaží lapiť myši a myši zas ukoristiť syr. Buď hrá mačka proti myši alebo viacero myší proti mačke. Keď je myší viacero, maximálne štyri, spolupracujú. Počas hry sa otáčajú kachličky a vykonávajú sa činnosti podľa znakov na kachličkách. Je tu aj stolík, pre ktorý platia špeciálne pravidlá. Turbulentná naháňačka, ktorá dá kuchyni poriadne zabrať.


Mikádo (1ks)

Mikádo majú v obľube rodiny už po celé generácie a toto krásne drevené prevedenie sa bude páčiť všetkým. Vezmite všetky paličky a nechajte ich voľne padnúť na stôl. Cieľom hry je získať čo najväčší počet paličiek. Tie sa ale musí odobrať tak, aby sa nepohlo žiadnou inou paličkou na hromade. Pri ťahu sa hráč zároveň snaží ťahať paličky s čo najväčším bodovým ohodnotením. Po získaní špeciálnej paličky je možné si s ňou pomáhať pri vyberaní ostatných. Hra končí, keď sa odoberú všetky paličky. Na záver sa spočítajú body a vyhráva hráč, ktorý získal najviac bodov.


Kartová hra Kvarteto Rodiny (1ks)

Každú rodinu tvorí šesť kariet, a to v klasickej zostave starí rodičia, rodičia a dve deti. Vlk sa skladá zo šiestich kariet. Hráči zostavujú rodiny na spôsob kvarteta, pričom si karty od seba nepýtajú, ale priamo ich vykladajú. Pri vykladaní kariet, z ktorých každá má číslo od 1 po 6, sa zohľadňuje pravidlo číselného radu, postupnosti. Hráči sa počas hry môžu o kartách zhovárať, nesmú si ich ale ukázať. Hráč, ktorý nevie doplniť žiadneho člena rodiny, musí otočiť jednu z vlčích kariet. Cieľom je skompletizovať rodiny skôr, než sa poskladá vlk.

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Djeco
  • Rozmery: 30cm  x  10cm  x  28cm
  • Product Weight: 1.35kg
  • Dostupnosť: Posledný kus skladom
  • 46,80€
  • 38,84€
  • Bez DPH: 32,37€

Zákazníci si tiež zakúpili

Hmataj a nájdi Farma

Druhá verzia bestselleru didaktickej hry Hmataj a nájdi. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky d..

27,62€ Ex Tax: 23,02€

Kreatívny set pre deti od 4 rokov

Tento set je ideálny darček pre všetkých malých umelcov od 4 rokov.Deti sa s touto darčekovou sadou ..

43,20€ 35,86€ Ex Tax: 29,88€

Naposledy ste videli

Spoločenské hry pre deti od 5 rokov

Tento set spoločenských hier je ideálny darček pre celú rodinu.Radi sa hráte rôzne spoločenské hry? ..

46,80€ 38,84€ Ex Tax: 32,37€