Menu
Your Cart

Spoločenské hry pre deti od 2 rokov

Spoločenské hry pre deti od 2 rokov
-18 % Nedostupné
Spoločenské hry pre deti od 2 rokov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
39.34€
47.97€
Bez dane: 32.78€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.74kg
  • Rozmery: 29.50cm x 13.00cm x 29.70cm

Tento set je ideálny darček pre každé zvedavé dieťatko.

Zahrajte sa so svojimi deťmi jednu alebo všetky z výnimočných spoločenských hier v tomto sete.  Zažijete plno zábavy a zapojíte všetky zmysly. So senzorickým ježkom budete rozoznávať jednotlivé materiály pomocou hmatu. V hre Krtko budú rozoznávať farby zrakom, či rozpoznávať zvuky sluchom. V kartovej hre Malé dvojice budú deti hľadať zhody podľa zadaných pravidiel. 


Set obsahuje:

Senzorický Ježko (1ks)

Na desiatich valčekoch sa nachádza desať rôznych druhov materiálov a povrchov, rovnako ako na drevenej podložke v tvare ježka. Úlohou dieťaťa je rozpoznať hmatom jednotlivé materiály a priradiť drevené valčeky do príslušných otvorov na ježkovi. 


Moja prvá hra Krtko (1ks)

Kto iný by mal vaše dieťa zasvätiť do hravej zábavy ako obľúbený Krtko? V Mojej prvej detskej hre ho pozve k hľadaniu svojich kamarátov, ktorí sa akurát schovali na lúke. Zahrajte si tiež a pomôžte svojim deťom precvičovať poznávanie farieb, predvádzanie jednoduchých pohybov, zvukov zvierat a podobne. Hra bola vyrobená v ČR a najviac si z nej malí hráči od 3 rokov odnesú, keď ju bude s nimi hrať niekto starší, napríklad súrodenec, rodičia alebo pani učiteľka. Balenie obsahuje: 1 hrací plán, 15 pevných kartičiek s úlohami, 1 drevená figúrka Krtka, 1 drevená kocka s farbami a 1 návod.


Kartová hra Malé dvojice (1ks)

Jednoduchá intuitívna hra. Úlohou hráčov je zoraďovať karty na základe zhody: zvieratká sú buď rovnakej farby, alebo rovnakého druhu. Materiál: pre zvýšenie odolnosti sú karty plastové. Balenie obsahuje 40 kariet a pravidlá hry.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha