Menu
Your Cart

Na návšteve u bábiky

Na návšteve u bábiky
-17 % Nedostupné
Na návšteve u bábiky
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
171.50€
206.63€
Bez dane: 142.92€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 10.84kg
  • Rozmery: 63.00cm x 40.00cm x 76.00cm

Tento set je ideálny darček pre všetky malé slečny.

V tomto sete nájdete nádherný drevený domček pre bábiky v modernom prevedení s bábikou Judith, po hraní si spolu so svojou mamičkou môžete prečítať knihu Ľúbim ťa o trvalej a bezpodmienečnej materskej láske. 


Set obsahuje:

Domček pre bábiky Mestská vila (1ks)

Top produkt v kategórií drevených domčekov! Mestská vila obsahuje všetko pre dokonalú zábavu s bábikami. Priestory vili sú rozdelené na jedáleň, obývaciu izbu, detskú izbu, kúpeľňu a spálňu. Nachádzajú sa v nej schody, posuvné dvere, otváracie okná, nočné stolíky so zásuvkami, sklápací záchod, poschodová posteľ a naozajstný zvonček, ktorý oznamuje príchod návštevy. Súčasťou domčeka je 12 kusov nábytku vyrobených z plastu s drevenými detailmi. Predná strana vili je otvorená, aby sa mohlo spolu hrať viac detí s domčekom súčasne. Je vhodná pre bábiky do veľkosti 13 cm. Vila je drevená a stabilná s detailným dizajnom na vonkajšej strane. Vnútro je krásne vyhotovené s farebnou schémou a obsahuje prízemie, dve poschodia a terasu. Jednotlivé poschodia sú prepojené schodiskom. Vďaka svojmu modernému dizajnu a neutrálnej vonkajšej fasáde sa hodí do každej detskej izby alebo obývačky. Krásny moderný domček, ktorý už druhý krát na trhu nenájdete.


Bábika Judith (1ks)

Realistická bábika Judith z kolekcie Miniamigas od španielskej firmy Paola Reina má krásne, husté a dlhé vlasy s melírom. Bábika je vyrobená z vinylu a má na sebe romantické ružovo-šedé šatičky s mašľou. Na hlave má čelenku z kvetín a na nohách jednoduché biele topánočky. Vďaka svojej veľkosti je skvelá aj ako kamarátka na cesty.


Ľúbim ťa (1ks)

Táto pôvabná knižka je nežnou mozaikou každodenných okamihov, ktoré spolu zdieľa mamička a jej dieťa a všetky tieto chvíle sú príležitosťou na vyjadrenie lásky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha