Bábätko Maxi I. - darčekový set

-20%

Tento set je ideálny darček pre všetky bábätká.

Zvuková knižka Vroom-Zoom,  hrajúci medvedík, elastická hrkálka, autíťčko do ruky, či hračka Páv do kúpeľa nájdete v maxi darčekovej sade, ktorá zabaví neposedné bábätká na dlhú chvíľu.


Set obsahuje:

Zvuková knižka Vroom, Zoom! (1ks)

Čierno-biele kontrastné leporelo ukrýva na každej strane jeden dopravný prostriedok.  Stačí jemný dotyk prsta na tlačidlo a spustí sa zvuk, ktorý daný dopravný prostriedok vydáva. Na poslednej strane nájdete prekvapenie - všetky dopravné prostriedky na jednej dvojstrane a tlačidlo, ktoré prehrá všetky zvuky naraz.


Hrkálka elastická Modrá (1ks)

Hrkálka je pre dieťa ľahko uchopiteľná a jej nápaditý dizajn doslova nabáda deti k uchopeniu a hrkaniu. Dieťatko pri hre ťahá gumičku alebo posúva posuvné prvky. Gumička je elastická a po stlačení sa vráti do svojej podoby. 


Medvedík s melódiou (1ks)

Tento hojdací medvedík je úžasná hračka pre najmenšie deti, ktorá im poskytne skvelú zábavu. Medvedík je vyrobený z dreva, ale keď sa rozhýbe, tak pekne zvoní. Detičky baví na medvedíka stále sahať, ten sa totiž nikdy neprevráti. Ručičkou ho ľahko rozhýbu, pozerajú sa a poslúchajú, hra jednoducho baví.


Autíčko do ruky Aqua (1ks)

Modré autíčko do ruky nielen pre chlapcov! Odolná drevená hračka na kolieskach v jemných farbách je navrhnutá tak, aby deťom sadla výborne do ruky.


Hračka do vane Páv (1ks)

Hračka do vody Páv je vytvorený s dôrazom na jednoduchý úchop, pierka stimulujú hmat a samotný kaučuk prináša úľavu boľavým ďasienkam počas obdobia prerezávania zúbkov. Páv počas kúpeľa krásne pláva na vode, ale zabaví aj na suchu.

Natruba je dánska značka, ktorá vytvára výnimočné hračky pre bábätká inšpirované prírodou a severským dizajnom. Za touto značkou sa ukrýva dánska rodinná firma, ktorej filozofiu je badať v každom detaile hračiek, ktoré prináša - HRAVÉ, ŠTÝLOVE a PRÍRODNÉ. Hračky sú ručne vyrábané z prírodného kaučuku zo stromu hevea. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie. Preto hračky najviac ocenia bábätká, ktoré si trénujú uchop alebo sa im práve prerezávajú zúbky.

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Educo
  • Rozmery: 30cm  x  10cm  x  30cm
  • Product Weight: 2kg
  • Dostupnosť: Nedostupné
  • 74,44€
  • 59,55€
  • Bez DPH: 49,63€

Zákazníci si tiež zakúpili

Zvukostrom

Táto guličková dráha poskytuje naozajstný zvukový zážitok. Akonáhle sklenenú guličku vložíte do drev..

25,99€ Ex Tax: 21,66€

Červík Modrý

Drevená hračka zaujme svojou flexibilitou.Odolná a spoľahlivá hračka z dreva dieťaťu pomôže rozvíjať..

4,99€ Ex Tax: 4,16€

Loptičky s textúrami 6ks

Farebné loptičky s textúrami sa príjemne držia.Mäkké farebné loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkam..

12,27€ Ex Tax: 10,23€

Naposledy ste videli

Bábätko Maxi I. - darčekový set

Tento set je ideálny darček pre všetky bábätká.Zvuková knižka Vroom-Zoom,  hrajúci medvedík, el..

74,44€ 59,55€ Ex Tax: 49,63€