Menu
Your Cart

Miška a jej malí pacienti (6.- 9.diel)

Miška a jej malí pacienti (6.- 9.diel)
-25 % 2-3 dni
Miška a jej malí pacienti (6.- 9.diel)
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
20.70€
27.60€
Bez dane: 18.82€
  • Skladom: 2-3 dni
  • Váha: 1.10kg
  • Rozmery: 21.00cm x 4.50cm x 25.00cm

Obľúbená hrdinka Miška a jej malí zvierací kamaráti.

Zoznám sa so sympatickou sedemročnou Miškou, ktorá má v domčeku v korune košatej lipy veterinárnu kliniku. Má totiž neobyčajný dar – rozumie zvieratkám. Vďaka tomu presne vie, čo jej pacientov trápi. A navyše jej pomáha najlepší priateľ – psík Popík.

Najnovšie štyri diely tejto série kúpite za cenu troch.


Set obsahuje:

Miška a jej malí pacienti 6: Nečakané sťahovanie (1ks)

Na prechádzke v parku nájde jej psík Popík strapatého, osamelého psa so zranenou labkou. Úľ plný užitočných včiel sa ocitne vo veľkom nebezpečenstve – môžu prísť o svoj domov. Na výprave do lesa nájde Miška so svojím psím kamarátom malú líšku, ktorá uviazla uprostred jazera na kuse dreva. Podarí sa Miške s Popíkom pomôcť ohrozeným zvieratkám? Všetko sa dozvieš v nových príbehoch z Lipovej kliniky.


Miška a jej malí pacienti 7: Narodeninové prekvapenie  (1ks)

Miška práve oslavuje ôsme narodeniny. Popík jej chce pripraviť výnimočné prekvapenie. Pri hľadaní darčeka natrafí na zajačika, ktorý spadol do jamy na stavenisku. Chlpáč sa pri tom sám ocitne v nebezpečenstve. Zachráni Miška svojho miláčika? A to stále nie je všetko! Miška odcestuje na prázdniny k moru. Na pláži natrafí na zranenú čajku a vyčerpaného tuleňa. Pomôcť im však nebude jednoduché. Ozaj, vieš, čo je to záchranná stanica pre morské zvieratá? Dozvieš sa v nových príbehoch z Lipovej kliniky.


Miška a jej malí pacienti 8: Stretnutie v horách (1ks)

Aj tentoraz má Miška plné ruky práce. Počas nocovania u priateľky Evky začuje spev vtáčika – drozda, ktorý hniezdi na balkóne. Tam ho však ohrozuje kocúr. Nájde mu Miška nový, bezpečný domov? A ako pomôže salamandre a stratenému medvieďatku, ktorých stretne na výlete v Beskydách? Čo sa prihodí Popíkovi? 


Miška a jej malí pacienti 9: Školský výlet (1ks)

Na školskom výlete spozná Miška papagája, ktorý nechce rozprávať. Určite ho niečo trápi, ale čo? V Miškinej záhrade objavia Popík so Strapáčom raneného krtka. Zvieratko je veľmi slabé a hrozí, že tentoraz prišla pomoc malej veterinárky neskoro. Zachráni ho? Všetko sa dozvieš v nových príbehoch z Lipovej kliniky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha