Menu
Your Cart

Miška a jej malí pacienti (2.- 5.diel)

Miška a jej malí pacienti (2.- 5.diel)
-25 % Nedostupné
Miška a jej malí pacienti (2.- 5.diel)
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
22.20€
29.60€
Bez dane: 20.18€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.10kg
  • Rozmery: 21.00cm x 4.50cm x 25.00cm

Obľúbená hrdinka Miška a jej malí zvierací kamaráti.

Zoznám sa so sympatickou sedemročnou Miškou, ktorá má v domčeku v korune košatej lipy veterinárnu kliniku. Má totiž neobyčajný dar – rozumie zvieratkám. Vďaka tomu presne vie, čo jej pacientov trápi. A navyše jej pomáha najlepší priateľ – psík Popík.

Ak vás nadchol prvý diel, neváhajte, ďalšie štyri diely tejto série kúpite za cenu troch.


Set obsahuje:

Miška a jej malí pacienti 2: Nečakaní hostia  (1ks)

Aj tentoraz má veterinárka Miška plné ruky práce: Popík nájde v lese zranenú sovu, žriebätko Zefír má poranené kopýtko a Fliačika, šteniatko Miškinej priateľky Evky, rozbolí uško. Pomôže im Miška? A aký nečakaný hosť ju navštívi? Všetko sa dozvieš v nových príbehoch z Lipovej kliniky.


Miška a jej malí pacienti 3: Zmoknutý pacient (1ks)

Tentoraz sa vyberie s rodičmi na výlet do hôr. Navštívia priateľov, ktorí majú salaš so stádom ovečiek. Jedna z nich sa bez stopy stratí. Podarí sa ju Miške nájsť a dokáže jej pomôcť? Kto je tajomný zmoknutý pacient? A aké nebezpečenstvo striehne na malú opustenú labuť?


Miška a jej malí pacienti 4: Rozkošný utečenec (1ks)

Tentoraz jej pomoc potrebujú malý hýľ a zoslabnutá sýkorka. Mišku poprosí kamarát, aby sa mu postarala o zajačika. Zvieratko však dievčatku utečie. Kto je vlastne rozkošný utečenec? Aké zatúlané zviera nájdu kamarátky v lese? A čo je to Poradca malého veterinára? Všetko sa dozvieš v nových príbehoch z Lipovej kliniky.


Miška a jej malí pacienti 5: Výlet na chalupu (1ks)

Práve sú prázdniny a Miška ich trávi na chalupe u starých rodičov. Na výlete loďkou stretne chorého bobra. Zvieratko sa jej však bojí a pomoc odmieta. Po silnej búrke nájde Miškin psík Popík malého bociana, ktorý vypadol z hniezda. Vylieči mu Miška zranenú nohu a nájde zvieratku bezpečný úkryt? A podarí sa dievčatku zachrániť jeleňa, ktorý sa zamotal do ohrady a teraz trpí? Všetko sa dozvieš v nových príbehoch z Lipovej kliniky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha