Menu
Your Cart

Kubko - séria (1.-3. diel)

Kubko - séria (1.-3. diel)
-20 % 2-3 dni
Kubko - séria (1.-3. diel)
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
26.16€
32.70€
Bez dane: 23.78€
  • Skladom: 2-3 dni
  • Váha: 1.95kg
  • Rozmery: 20.50cm x 7.50cm x 25.00cm

Knihy o Kubkovi poradia akou rečou sa rozprávať s deťmi.

Knihy sú veľmi dôležitou súčasťou vývinu detskej reči. Deti v ranom veku potrebujú, aby sa s nimi dospelí rozprávali jednoducho, približne na takej úrovni, na akej sú samy.  Prvé 3 diely tejto populárnej série z pera logopedičky sú perfektnou pomôckou pre rodičov pri učení sa slovnej zásoby s najmenšími detičkami.


Set obsahuje:

Kubko sa učí rozprávať, 1.diel (1ks)

Kniha sa učí rozprávať obsahuje hravé napodobovanie zvukov pre najmenších. Je to prvá knižka zo série Učím sa rozprávať a je určená pre deti od 12 mesiacov. Spoznajte Kubka a jeho veselú rodinku! Tento malý huncút sa stane obľúbeným spoločníkom vášho dieťaťa v období, keď sa začne oboznamovať s rečou. Úvodná časť Kubkových príhod je určená najmenším, ale aj trochu starším deťom s oneskoreným vývinom reči. Publikácia sa zameriava predovšetkým na citoslovcia a samohlásky, ktoré by ročné deti už mali ovládať. Kniha má jednoduchú formu a obsahuje krásne ilustrácie, ktoré deti nabádajú, aby pomenúvali predmety a opakovali zvuky, vďaka čomu sa prirodzeným spôsobom zdokonaľuje ich reč.


Kubko hovorí prvé slová, 2.diel (1ks)

Druhá časť Kubkových dobrodružstiev sa stane obľúbeným spoločníkom vášho dieťaťa v období, keď sa začne oboznamovať s rečou. Autorka sa zameriava na typické slová, s ktorými deti prichádzajú do kontaktu v prvom a druhom roku života. Jednoduché, a pritom zaujímavé texty s prvkami humoru sú pre dieťa atraktívne. Prostredníctvom príkladov z každodenného života si môže rozvíjať jazykové schopnosti.

Kniha zároveň predstavuje výborný materiál pre staršie deti, ktoré sa práve učia čítať. Publikácia má jednoduchú formu, obsahuje krásne ilustrácie a prirodzeným spôsobom zdokonaľuje detskú reč.


Kubko a rečové cvičenia, 3.diel (1ks)

Tretia časť Kubkových dobrodružstiev sa zameriava na rozširovanie slovnej zásoby dieťaťa, tvorbu čoraz zložitejších viet či používanie základných gramatických princípov (napríklad skloňovanie podstatných mien a časovanie slovies). Vďaka práci s knihou a príkladom z každodenného života si dieťa rozvíja a zdokonaľuje práve tieto jazykové schopnosti.
Knižka je vhodná nielen pre menšie deti, ktoré sa ešte iba učia skladať dlhšie vety, ale aj pre staršie, ktoré môžu mať problém s osvojovaním si reči.
Publikácia má jednoduchú formu, obsahuje krásne ilustrácie a prirodzeným spôsobom zdokonaľuje detskú reč.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha