Menu
Your Cart

Hnev - ako na to deti? - set II.

Hnev - ako na to deti? - set II.
-20 % Nedostupné
Hnev - ako na to deti? - set II.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
15.11€
18.89€
Bez dane: 13.74€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.00kg
  • Rozmery: 27.00cm x 5.00cm x 30.00cm

Pomôžte deťom zvládať hnev s pomocou knihy

Tri úžasné knihy, ktoré dieťatku ukážu ako hnev zvládajú knižní hrdinovia, či zvieratká. Detičky tak budú mať potvorené dvere sa vyrozprávať z tejto emócie.


Set obsahuje:

Terka sa hnevá (1ks)

Sú dni, kedy sa vôbec nič nedarí. Ani Terke sa takýto deň predsa len nevyhne. V škôlke sa jej na obrázok vyleje pohár vody a odnesú si to aj jej krásne nohavice, bádateľský kútik je stále obsadený a najvyššia veža na svete, ktorú postavila spolu s kamarátkou Julkou, spadne! A keď sa jej začne lepiť smola na päty aj doma, má už toho naozaj, ale naozaj dosť! Od zlosti to v nej vrie ako v parnom hrnci.


Dráčik, nehnevaj sa!  (1ks)

Rúfus je milý chlapík, ale keď mu niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi... veľmi... nahnevá.

Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má problémy pre svoju ohnivú povahu. Keď však od iných zvieratiek odpozoruje, ako si vedia poradiť s hnevom, tiež sa naučí, ako ho premôcť a zostať pokojný. Zábavná knižka, ktorú by mali rodičia čítať deťom najmä vo chvíľach, keď tie svojím správaním pripomínajú dráčika Rúfusa.


Emoce Hněv (1ks)

Knižočky s poučnými príbehmi o základných emóciách pomáhajú deťom naučiť sa, ako sa s vlastnými emóciami vyrovnať. Hravou a milou formou pomáhajú deťom zoznámiť sa a pochopiť emócie, s ktorými sa môžu každý deň svojho života stretnúť. Aktuálne nadčasová téma. V tejto knižke sa zoznámia s hnevom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha