Menu
Your Cart

Hnev - ako na to deti? - set I.

Hnev - ako na to deti? - set I.
-20 % Nedostupné
Hnev - ako na to deti? - set I.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
15.11€
18.89€
Bez dane: 13.74€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.00kg
  • Rozmery: 27.00cm x 5.00cm x 30.00cm

Pomôžte deťom zvládať hnev s pomocou knihy

Tri úžasné knihy, ktoré dieťatku ukážu ako hnev zvládajú knižní hrdinovia, či zvieratká. Detičky tak budú mať potvorené dvere sa vyrozprávať z tejto emócie.


Set obsahuje:

Kubko sa hnevá (1ks)

Dnes sa Kubko v škôlke veľmi nahnevá. Jeho veža ani zďaleka nie je taká pekná ako Braňova. Navyše ho Braňo vysmeje. Kubko sa rozzúri. Má takú obrovskú zlosť, že vežu zhodí. A jedna z kociek len o vlások minie jeho najlepšiu kamarátku Paulínku. Takto to nejde, povie pani učiteľka. Kubko sa smie hnevať, ale nesmie hádzať kocky! Čo by mal Kubko urobiť nabudúce, keď sa ho zmocní obrovský hnev?


Dráčik, nehnevaj sa!  (1ks)

Rúfus je milý chlapík, ale keď mu niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi... veľmi... nahnevá.

Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má problémy pre svoju ohnivú povahu. Keď však od iných zvieratiek odpozoruje, ako si vedia poradiť s hnevom, tiež sa naučí, ako ho premôcť a zostať pokojný. Zábavná knižka, ktorú by mali rodičia čítať deťom najmä vo chvíľach, keď tie svojím správaním pripomínajú dráčika Rúfusa.


Emoce Hněv (1ks)

Knižočky s poučnými príbehmi o základných emóciách pomáhajú deťom naučiť sa, ako sa s vlastnými emóciami vyrovnať. Hravou a milou formou pomáhajú deťom zoznámiť sa a pochopiť emócie, s ktorými sa môžu každý deň svojho života stretnúť. Aktuálne nadčasová téma. V tejto knižke sa zoznámia s hnevom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha