Menu
Your Cart

Hry na samostatné hranie

Hry na samostatné hranie
-20 % Nedostupné
Hry na samostatné hranie
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
41.28€
51.60€
Bez dane: 34.40€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.56kg
  • Rozmery: 30.00cm x 20.00cm x 24.00cm

Tento set je ideálny darček na rozvoj jemnej motoriky u detí.

Veľkou mozaikou, či hrou nasadzovanie Kreativo si deti cibria jemnú motoriku vkladaním predmetov do daného priestoru alebo stavaním rôznych objektov podľa vlastnej fantázie. Deti sa dokážu samy zabaviť a rozvíjať svoju tvorivosť. V hre sudoku si okrem motoriky precvičujú aj logické myslenie. 

Set obsahuje:

Mozaika veľká (1ks)

Vkladaj malé farebné hríbiky do dierok na doske a postav si, čo len chceš. Dieťatko môže pracovať podľa knižočky s predlohami, ale veľká mozaika mu dovolí tiež popustiť uzdu svojej fantázii.


Stavebnica Kreativo (1ks)

Stavanie drevených kociek deti milujú. Táto stavebnica sa ale pýši nezvyčajnými tvarmi a výraznými farbami. Okrem kociek a ihlanov v nej nájdete krížiky, gule, pologule a ďalšie tvary. Spolu je v balení 24 dielikov. Deti môžu stavať podľa kartičiek s predlohami, ale aj podľa vlastnej fantázie.


Magnetické sudoku Zvieratá na farme  (1ks)

Toto sudoku bude deti baviť. Je zjednodušené a miesto číslíc musia deti na predtlačené kartičky dopĺňať magnety so zvieratkami z farmy. Cieľom hry je vyplniť celú mriežku 4 x 4 na karte tak, aby každý riadok a stĺpec obsahovať 4 rôzne zvieratká.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha