Menu
Your Cart

Pre malých doktorov

Pre malých doktorov
-20 % Nedostupné
Pre malých doktorov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
47.91€
59.89€
Bez dane: 39.93€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.60kg
  • Rozmery: 40.00cm x 10.00cm x 25.00cm

Tento set je ideálny darček pre malých doktorov.

Deti si doslova užívajú, keď sa môžu postarať o malých pacientov. Tento doktorský a zubársky set 2v1 a k tomu kniha Zverolekárka Katka sú dokonalou výbavou pre všetkých malých doktorov.

 

Set obsahuje:

Doktorský a zubársky kufrík pre deti 2v1 (1ks)

Odteraz môžu byť malí lekári i zubári dobre vybavený, keď sa budú ponáhľať za svojimi pacientmi s týmto kufríkom plným príslušenstva. Súprava obsahuje injekčnú striekačku, vŕtačku na zuby, kliešte na trhanie zubov, odnímateľné zuby, teplomer, pinzetu, zubnú kefku, dve tuby s balzamom a pastou, tabletky, stetoskop a poznámkový blok na zapisovanie údajov o pacientovi. Sada zahŕňa všetko potrebné na poskytovanie zubnej starostlivosti. Hranie role na lekára alebo zubára inšpiruje tvorivosť a posilňuje sebavedomie detí. Všetky doplnky sa zmestia do dreveného kufríka. Deťom už nič nebráni v otvorení domácej ordinácie! Okrem hrania rolí je súprava ideálna na prípravu detí na prvú návštevu u zubára alebo lekára.


Zverolekárka Katka a jej zázračný kufrík (1ks)

Malá Katka sa veľmi rada hrá na povolania. Jedného dňa sa rozhodne, že bude zverolekárkou. Dokonca má aj zverolekárky kufrík. Pravdaže, nie obyčajný. Katkin kufrík je najlepší (a NAJZÁZRAČNEJŠÍ) na celom svete! Je v ňom VŠETKO potrebné, vďaka čomu sa jej pacienti budú cítiť lepšie. Súčasťou knižky sú zábavné záklopky, vyťahovacie doplnky na hranie a rozkladací obrázok pikniku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha