Menu
Your Cart

Chyžná

Som vaša chyžná. Poznám vaše tajomstvá. Ale čo viete vy o mne?
Chyžná
21.90€
Bez dane: 19.91€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.49kg
  • Rozmery: 15.60cm x 2.60cm x 23.50cm
  • ISBN: 978-80-222-1318-9

Som vaša chyžná. Poznám vaše tajomstvá. Ale čo viete vy o mne?

Molly miluje svoju prácu. Každé ráno sa teší na to, ako si oblečie snehobielu naškrobenú uniformu, vezme vozík s čistiacimi prostriedkami, doplní mydielka a šampóny a pustí sa do upratovania izieb v honosnom hoteli Regency Grand. Je spokojná až vtedy, keď elegantné apartmány žiaria čistotou, lebo ich uviedla do perfektného poriadku. Jedného dňa vstúpi do izby boháča, neslávne známeho podozrivými kontaktmi. Rozruší ju nielen príšerný neporiadok v miestnosti, ale aj to, čo zistí až po dôkladnom uprataní – pán Black je načisto mŕtvy.

Vy ju nevidíte, ona vás však áno...

Molly je trošku iná ako jej rovesníčky. Polícia si hneď všimne jej svojrázne správanie a nezvyčajné názory a z Molly sa rýchlo stane hlavná podozrivá. Našťastie sa má o čo oprieť. Múdre rady starej mamy, záľuba vo filmoch s inšpektorom Columbom a spoľahliví priatelia v hoteli jej pomôžu vniesť svetlo do zložitej situácie a obnoviť poriadok a harmóniu.
Autorka Nita Prose oživila vo svojom vtipnom krimirománe hrdinku, ktorú si čitatelia hneď obľúbia, lebo má srdce na pravom mieste, neznáša klamstvo a nespravodlivosť a očividne nie je až taká dôverčivá, naivná a prostoduchá, ako sa na prvý pohľad zdá. Najväčší tromf si totiž nechala v rukáve.
Druh
Druh knižiek Detektívky
Informácie o produkte
Autor Nita Prose
ISBN/EAN 9788022213189
Jazyk Slovenský
Počet strán 280
Rok Vydania 2022
Vydavateľstvo/ Výrobca Aurora

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha