Menu
Your Cart

Bino


Zubársky set Zubársky set
Nedostupné
Drevený zubársky set pre malých zubárov.Detský 10-dielny set v červeno-bielom púzdre so zipsom. Ideálne pre hranie rolí, u ktorých sa deti vedia skutočne dlho vyhrať. Všetky diely majú v kufríku svoje miesto. Možno ho ľahko zbaliť a kamkoľvek vziať so sebou. Sada obsahuje umelý chrup s vyberateľnými..
22.95€
Bez dane:19.13€
Detský hudobný nástroj - Triangel
2-3 dni
Klasický triangel s typickým jemným cinknutím je vhodným hudobným nástrojom pre všetkých malých muzikantov. Súčasťou balenia je tiež kovová tyčka...
7.08€
Bez dane:5.90€
Zvonkohra s 12 rolničkami v prírodnom drevenom prevedení od českého výrobcu drevených hračiek Bino má zdravotný test a spĺňa EU normy ...
7.39€
Bez dane:6.16€
Puzzle Delené hlavičky
2-3 dni
Jednoduché drevené puzzle pre nejmenších s motívom veselých zvieracích hlavičiek. Odporúčame pre deti od osemnástich mesiacov...
5.75€
Bez dane:4.79€
Puzzle Medvedica
Nedostupné
Vyskladaj oblečenie pre pani medvedicu.Deti majú možnosť si podľa vlastnej fantázie obliekať a meniť postavičky malej medvedice vkladaním rôznych dielikov na doštičku s výsekom medvedíka. Vymieňajú mu oblečky, topánky aj hlavičky. Skladanie podporuje fantáziu a rozvíja jemnú motoriku.Hra podporuje r..
8.62€
Bez dane:7.18€
Vyskladaj oblečenie pre pána medveďa.Deti majú možnosť si podľa vlastnej fantázie obliekať a meniť postavičky malého medvedíka vkladaním rôznych dielikov na doštičku s výsekom medvedíka. Vymieňajú mu oblečky, topánky aj hlavičky.Skladanie podporuje fantáziu a rozvíja jemnú motoriku.Hra podporuje roz..
8.62€
Bez dane:7.18€
Puzzle Medvedica a medvedík Puzzle Medvedica a medvedík
Nedostupné
Vyskladaj oblečenie pre párik medvedíkov.Deti majú možnosť si podľa vlastnej fantázie obliekať a meniť postavičky malej medvedice a medvedíka vkladaním rôznych dielikov na doštičku s výsekom medvedíka. Vymieňajú mu oblečky, topánky aj hlavičky.Skladanie podporuje fantáziu a rozvíja jemnú motoriku.Hr..
10.78€
Bez dane:8.98€
Tiene Priraď čo kam patrí
Nedostupné
Pri tejto hre sa učia deti priraďovať správne symboly...
13.80€
Bez dane:11.50€
Pexeso Zvieratká
Nedostupné
Zahrajte si drevené pexeso so zvieratkami.Klasická hra, ktorá rozvíja pamäť s veselými obrázkami na drevených kartičkách.  Tradičná logická hra rozvíja pamäť a koncentráciu.Vďaka pestrofarebným obrázkom roztomilých zvieratiek sa hrá takmer samo. Pexeso je balené v praktickej krabičke s výsuvným..
6.60€
Bez dane:5.50€
Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 (1 stránok)