Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov. Pre viac informácií si prečítajte naše Podmienky používania súborov cookies.

Vláčikova dráha s cestami

Tento hrací set je ideálnym prepojením drevenej vláčikodráhy a autodráhy Bigjigs Rail. Vláčikodráha prirodzene nadväzuje na cesty pomocou mosta a priecestí ako v našom bežnom dopravnom svete. Neuveriteľný drevený hrací set ponúka obrovský priestor pre dlhšie nápadité hry, pretože obsahuje široké spektrum vlakových a cestných dielov, vozidiel, strojov a doplnkov. Deti budú mať veľa možností na hranie a obdivovanie. Môžu vybudovať veľký spojený systém ciest a koľají. Môžu sa hrať s ľuďmi, automobilmi a budovami. Hrací set môžete ľubovoľne doplňovať ďalšími prvkami drevených koľají, ciest, vláčikov, stavieb a ďalšieho príslušenstva z našej ponuky. Hračka je ideálny pre zvýšenie detské obratnosti a koordinácie. Súčasťou balenia je všetko podľa obrázku.

Rozmery: 53,5x38,5 cm
Vek: 3+
Hračka vhodná od troch rokov (obsahuje malé časti). Odporúčanie: deti do troch rokov- hranie len pod dozorom dospelej osoby.

Informácie o produkte
ISBN/EAN 691621090329

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Bigjigs Rail
  • Váha produktu: 6kg
  • Dostupnosť: Skladom
  • 129,58€
  • Bez DPH: 107,98€

Naposledy ste videli

Vláčikova dráha s cestami

Tento hrací set je ideálnym prepojením drevenej vláčikodráhy a autodráhy Bigjigs Rail. Vláčikodráha..

129,58€ Bez DPH: 107,98€