Nápady na originálne vianočné darčeky. Už viete aké darčeky si deti nájdu tento rok pod vianočným stromčekom? Pozrite si, čo baví naše deti.
Baby Einstein - Zvukové hračky Baby Einstein sú originálne a rôznorodé. Ich zvuk je veľmi príjemný a dá sa aj stíšiť, čo ocenia všetci unavení rodičia.

Magnetická kniha Vianoce - Knižka je krásnym darčekom, do mikulášskej čižmičky, alebo k začiatku adventu na navodenie tej pravej vianočnej atmosféry

Zmrzlinový stánok - S týmto parádnym zmrzlinovým stánkom sa budú vaše deti cítiť ako skutoční zmrzlinári. Má krásny výklad na 4 druhy zmrzliny, dávkovač na šľahačku, stojanček na kornútky a mištičky, mraziaci box na nauky a veľa ďaľších doplnkov

Vláčiková dráha Požiarnici - Dokonalé spojenie hasičov a vláčikovej dráhy. Tejto dráhe sa potešia všetky deti, ktoré rady stavajú, alebo vymýšľajú rôzne príbehy.

Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron -  Obrázková knížka rozveselí deti počas najkrajších dní v roku.

Magnetická stavebnica Magna Tiles - Magnetická stavebnica, ktorá rozvíja u detí kreativitu, tvorivosť a priestorové vnímanie.

Pexeso VianoceŠpeciálna vianočná edícia pexesa pre najmenších z pevného kartónu s obrázkami inšpirovanými zimou a Vianocami bude krásnym vianočným darčekom.