Menu
Your Cart

BABYknihy Blog RSS Feed

08 jún Najlepšie tipy ako zabaviť najmenších na cestách
Nina 0 7507
Čaká vás cesta na dovolenku? Chystáte sa na chatu s kamarátmi? Alebo cestujete k moru? Popri všetkých veciach, ktoré je nutné zbaliť a vybaviť, určite premýšľate nad tým, čo zobrať deťom na cestu. Ako ich zabaviť napríklad v aute, v lietadle, či vo vlaku? Čo zobrať na skrátenie dlhej chvíle pri vod..
08 jún Ako zabaviť bábätká do 1 roka pri cestovani a na dovolenke?
0 5720
Máme tu leto a s ním čas dovoleniek a výletov. Máte doma len niekoľkomesačné bábätko? Chystáte sa dlhšie cestovať a obávate sa ako ho zabavíte, keď nebude spinkať?  Je dobré mať po ruke niekoľko vychytávok, ako ho zaujať. Tie potom treba pravidelne striedať a skúšať, čo dieťatko práve zaujme. Určit..
08 jún Prvé vodné radovánky: zoznámte bábätko bezpečne s vodou
Milka 0 1335
Leto pomaly začína, teploty stúpajú a vy plánujete prvé leto s bábätkom? Alebo máte doma malého nezbedníka, ktorý sa práve naučil sedieť a miluje vodu? Tak či onak vám tento článok príde vhod. Pripravili sme pre vás zhrnutie najdôležitejších informácií o tom, ako zoznámiť vaše bábätko bezpečne s vod..
05 jún BABY ACADEMY - Senzomotorické loptičky
0 65
SENZOMOTORICKÉ LOPTIČKYLopty a loptičky sú všade okolo nás. Sú veľmi všestranné a u bábätiek rozvíjajú mnoho oblastí - zrakové schopnosti, úchopové zručnosti, koordináciu ruky a oka, pohybové zručnosti a rôznorodé senzorické vnímanie. V našom videu nám Saška Ragas zakladateľka programu Baby Balance ..
05 jún BABY ACADEMY - Prvá kniha pre bábätká
0 24
PRVÁ KNIHA PRE BÁBÄTKOMáte doma malé bábätko a premýšľate, kedy je ten správny čas začať si s ním čítať? Po knihách môžete pravidelne siahať už pri najmenšom bábätku. Čítaním kníh si s dieťatkom vytvárate jedinečný vzťah, podporujete jeho psychomotorický vývin a budujete v ňom lásku k čítaniu. Pri..
02 jún KNIHOLOVe - Knižný swap
0 162
KNIŽNÝ SWAPVyskúšajte náš knižný swap a pustite sa s nami do KNIHOLOVU. Prineste knihy, ktoré už nečítate, ale stále sú v dobrom stave a vymeňte si ich za iné. Podľa počtu kníh, ktoré donesiete dostanete od nás kupóny, jeden z kupónov môžete vymeniť za úplne novú knihu a ostatné za knihy, ktoré prin..
30 máj Stiahnite si: Kniha o mne
2 2809
Nezabudnuteľný darček ku Dňu detiPripravili sme vašim deťom nezabudnuteľný darček ku Dňu deti, ktorý im môžete jednoducho vytlačiť.  Kniha o mne obsahuje 12 špeciálnych pracovných listov a ich vyplnenie deti nielen perfektne zabaví, ale vytvoria si tak aj krásnu spomienku, ku ktorej sa v budúcnosti ..
01 máj Tie najlepšie kreatívne sady pre všetky deti
Milka 0 340
Hľadáte spôsob, ako rozvíjať kreativitu svojho dieťaťa, zatiaľ čo sa spolu zabavíte? V našej ponuke nájdete originálny výber najlepších kreatívnych sád.  Hlavnou výhodou kreatívnych sád je, že všetko, čo potrebujete k tvoreniu nájdete v balení. Vaše deti sa vďaka kreatívnym sadám zoznámia so za..
14 apr Stiahnite si: Jarné omaľovánky
0 3802
Tešíme sa, že si vaše deti tak veľmi obľúbili naše  kreatívne potreby. Rozhodli sme sa vás potešiť a vytvorili sme pre vašich najmenších originálne jarné omaľovánky.  Bodkovacie podklady môžete využiť pri maľovanie s  farbami v tube :).   Všetky omaľovánky, ktoré sme pre vás pripravili si môžete s..
02 apr Ako správne vybrať plavky pre deti
Milka 0 854
Leto nám už klope na dvere! Počas teplých letný dní si máloktoré dieťa vie predstaviť lepšiu zábavu ako kúpanie sa v bazéne na záhrade, na kúpalisku či na dovolenke pri mori. Preto aby si detičky letné čvachtanie užili čo najviac, je dôležité vybrať im kvalitné plavky. Ponuka je široká a my vám..
01 apr Ako zoznámiť detičky s nožničkami šikovne a bezpečne
Milka 0 624
Strihanie je jedna zo základných zručností, ktorú sa učí dieťa po 2 roku života. Okrem klasického využitia v bežnom živote, rozvoja jemnej motoriky a pochopenia zložitejšieho postupu, je dôležité aj preto, lebo posúva kreatívnu výtvarnú tvorbu na nové levely. Strihanie umôžňuje dieťaťu používať a ro..
17 mar Magna Tiles - predlohy na skladanie
Milka 1 1345
Pre všetkých fanúšikov Magna Tiles sme pripravili šablóny na stiahnutie, vďaka ktorým budete môcť ešte lepšie využiť vašu magnetickú stavebnicu.  Magnetická stavebnica Magna Tiles je skvelá na otvorenú hru, ale výborne ju viete využiť aj pri vzdelávaní. Okrem rozvoja matematických zručnosti, učen..
Zobrazuje sa 1 až 12 z 110 (10 stránok)