Menu
Your Cart

BABYknihy Blog RSS Feed

23 nov Stiahnite si: Vianočné omaľovánky
Kika 0 30
Tešíme sa, že si vaše deti tak veľmi obľúbili voskovky a farby Jar Melo. Rozhodli sme sa vám tak vytvoriť originálne vianočné omaľovánky pre vašich najmenších.   Bodkovacie podklady využijete na farby v tube, ktorými môžu deti obrázok vybodkovať :).Všetky vizuály, ktoré sme pre vás pripravili si m..
15 nov Video: Naše hračky deti bavia III.
Kika 0 3662
Nápady na originálne vianočné darčeky. Už viete aké darčeky si deti nájdu tento rok pod vianočným stromčekom? Pozrite si, čo baví naše deti.Baby Einstein - Zvukové hračky Baby Einstein sú originálne a rôznorodé. Ich zvuk je veľmi príjemný a dá sa aj stíšiť, čo ocenia všetci unavení rodičia.Magnetick..
14 nov Tipy na vianočné knihy pre deti 2022
Milka 0 801
Vianočné knihy vašim deťom každoročne spríjemňujú advent a čakanie na Ježiška. Preto máme veľkú radosť, že aj tento rok sa v českých vydavateľstvách urodilo množstvo knižných vianočných noviniek pre deti. Nájdete medzi nimi predovšetkým kúzelné príbehy pre malé aj väčšie deti, nápady na kreatívne ak..
11 nov Stiahnite si: Vianočná šablóna Perníkový domček
Zuzana 0 3063
Vytvorte si dokonalý perníkový domček! Síce z neho deti nebudú môcť papať, pretože bude celý z papiera, ale zato si ho vyfarbia a ozdobia úplne podľa seba a navyše im aj dlhšie vydrží.Aby ste tvorením domčeka potešili väčšie aj menšie deti, pripravili sme pre vás hneď dve verzie vianočnej šablóny pe..
07 nov 5 spôsobov ako kreatívne využiť magnetickú stavebnicu Magna Tiles
Milka 0 333
Magnetické stavebnice sú v súčasnosti veľkým trendom a stále naberajú na popularite. My sa popravde ani nečudujeme. Sú to hračky, ktoré deti jednoducho bavia a popri tom rozvíjajú množstvo oblastí ich vývoja.Okrem predstavivosti, jemnej motoriky, pozornosti, sústredenia, koordinácie oko-ruka a pri..
05 nov 50 tipov na originálne darčeky do 30 eur
Milka 0 1529
Vianočný čas sa nezadržateľne blíži a s ním aj nakupovanie darčekov pre vašich najmenších. Vianočné darčeky pre deti nie sú vždy iba o tej najväčšej a najdrahšej hračke. Niekedy viete oveľa viac potešiť deti drobnosťou, ktorá im ulahodí a vašu peňaženku nezaťaží. Preto vám prinášame tipy na malé..
05 nov 12 tipov na originálny adventný kalendár
Milka 0 3488
Čas adventu sa nám blíži. Mnohí si ho radi spríjemnime najmä tí najmenší. K pravej vianočnej atmosfére neodmysliteľne patrí otváranie okienok v adventnom kalendári. Potešte Vaše deti originálnym a zaujímavým adventným kalendárom, ktorý ich zaručene zabaví popri nedočkavom čakaní na Ježiška. Vy..
04 nov Stiahnite si: Aktivity do adventného kalendára
Milka 2 9106
K obdobiu Vianoc neodmysliteľne patrí adventný kalendár. Samozrejme, všetky detičky zbožňujú sladkosti, vôňu čokolády a cukríkov, no uznajme, že počas zimných sviatkov je príležitostí na sladké viac ako dosť. Preto sme pre vás vymysleli a pripravili Aktivity do adventného kalendára, s ktorými zab..
01 nov Čím naplniť adventný kalendár
Nina 2 10935
Aj vašim deťom zažiaria očká, keď sa im 1.decembra objaví v izbičke adventný kalendár? Kupujete kalendár alebo vytvárate vlastný?   Tradičné kupované čokoládkové adventné kalendáre vo viacerých rodinách vystriedali rôzne vrecúškové kalendáre, ktoré rodičia naplnia presne tým, čo je ich deťom najmi..
31 okt Video: Naše hračky deti bavia II.
Kika 0 900
Nápady na originálne vianočné darčeky. Už viete aké darčeky si deti nájdu tento rok pod vianočným stromčekom? Pozrite si, čo baví naše deti.Dom so zámkami - Drevený domček s rôznymi zámkami a dverami na reťaz, D-zámkami a cylindrickými vložkami.Magnetická stavebnica Magna Tiles - Magnetická stavebni..
30 okt Tipy na vianočné darčeky pre malých objaviteľov
Milka 0 641
Každý z vás rodičov pravidelne pred Vianocami zháňa originálne hračky, ktoré by potešili najmenších v rodine. Často sa nám však zdá, že naše deti už majú doma všetky hračky sveta a vymýšľame, čím by sme ich ešte potešili. Ponúkame vám inšpirácie na originálne vianočné darčeky pre malých objavite..
27 okt Video: Naše hračky deti bavia
Kika 0 71
Ak potrebujete s výberom darčekov poradiť, vo videu nájdete veľa inšpirácií na tie najlepšie hračky a knižky. Na našom e-shope na vás čakajú tie najlepšie vianočné darčeky pre bábätká, batoľatá aj väčšie deti.Neustále do našej ponuky totiž vyberáme nové a originálne značky a produkty, ktoré sú zábav..
Zobrazuje sa 1 až 12 z 93 (8 stránok)