Menu
Your Cart

Astrid Desbordes - set

Astrid Desbordes - set
-40 % Nedostupné
Astrid Desbordes - set
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
22.23€
37.05€
Bez dane: 20.21€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.00kg
  • Rozmery: 30.00cm x 0.00cm x 30.00cm

Knižky venované z lásky so silným posolstvom.

Táto sada obsahuje tri knižky vyjadrujúce k tým najcennejším a najmilovanejším. Našim deťom. Ukážte im, že Vaša láska je tou najtrvalejšou a bezpodmienečnou. 
Set obsahuje:

Ľúbim ťa (1ks)

Táto pôvabná knižka je nežnou mozaikou každodenných okamihov, ktoré spolu zdieľa mamička a jej dieťa a všetky tieto chvíle sú príležitosťou na vyjadrenie lásky.

Mám ťa rád, sestrička (1ks)

Jedného dňa mi rodičia prezradili, že budem mať sestričku. Aj keď si vôbec nespomínam, že by som si im o ňu niekedy hovoril, mal som radosť, "začína svoje rozprávanie Adámek, hrdina úspešnej knihy Ľúbim ťa. Adam už trochu povyrástol a pripravuje sa na rolu staršieho súrodenca, čo predstavuje okrem tešenie sa aj veľa otázok a nejasností, ktorým sa treba prísť na kĺb.

Čo mi povedal ocko (1ks)

Adámek s otcom pozorujú lastovičky, ktoré odlietajú na druhý koniec sveta. "Mohol by som sa dostať tiež tak ďaleko, až budem veľký?" pýta sa Adámek. "Určite, a možno aj ďalej," hovorí otec. Ale čo keď padne noc, čo keď sa zdvihne veľký vietor? Otecko Adamov strach netlmí. Vysvetľuje, svojimi slovami mu dodáva odvahu a sebadôveru, aby sa nebál objavovať svet, aby hľadal krásu všade a vo všetkom, aby svoju "loďku" riadil po svojom a práve takou rýchlosťou, aká mu bude vyhovovať.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha